יובלים ש.ד.י
יובלים הוקמה בשנת 2001 על ידי דורון ושגיב יפה. החברה עוסקת בשיווק מוצרי השקיה ומוצרי גינון שונים למשרד, לבית ולגן. יובלים שמה לה כמטרה לשווק מוצרי השקיה איכותיים על פי הזמנה, דרישה וברמת שרות גבוה. ביובלים קיימת מחלקה לבנית ארונות השקיה ע"פ דרישה. – כל הארונות עוברים בדיקת איכות ועומדים בכל הסטנדרטים הנדרשים. שרות יובלים: בעולם של היום, מהירות היא שם המשחק! שירות משלוחים מהיר יותר משמעו תגובה עסקית מהירה יותר - יכול לעשות בעבורכם את ההבדל בין הצלחה לכישלון. אנו בחברת יובלים יודעים שבעולם העסקי, כל דבר שווה כסף, הרבה כסף. זמן מהירות ויעילות היא הדרך לקצץ בהוצאות מבלי לפגוע בשירות. לבחור בנו כחברת השקיה זה פלוס גדול לעסק שלך! שרות! איכות! מקצוענות! מחיר!
אמיר המדביר - שירותי הדברה ירוקה הדברה אורגנית
אמיר המדביר מספק שירותי הדברה ירוקה הדברה אורגנית לאנשים פרטיים ולבעלי עסקים, למנהלי משרדים, ועדי בתים, מוסדות ומפעלים – בכל מקום עלולים להיות מזיקים מסוגים שונים, שמפריעים לשגרת החיים ויוצרים נזקים רבים.
אמיר המדביר מתמחה בהדברה אורגנית, מנמלים ועד עכברים, מעכבישים ועד יונים המזיקים מהווים מטרד לא קטן, ועלולים לגרום לנזק ברכוש ולנזק בריאותי.
אמיר המדביר פותר עבורכם את הבעיה ומסייע לכם להיפטר מכל סוגי המזיקים!
הדברת טרמיטים - הדברה - אבי גור
אנו בעלי ניסיון רב בטיפול נגד טרמיטים, פרעושים, תולעי עץ, מומחים בזיהוי חרקים, נותנים את הטיפול הראוי והתוצאה מיידית.

בשיחתכם הראשונה עמנו, אנו נשאל את השאלות הרלוונטיות שיעזרו לנו לזהות את סוג החרק ולאחר מכן תקבלו הסבר מפורט על החרק, הטיפול בו וכיצד תתנהגו בזמן הריסוס ואחריו.

אנו שמים דגש מיוחד בנושא בטיחות. כידוע אנו משתמשים ברעלים וביטחונכם הוא נר לרגלנו.

אנו נותנים שירות לכל סוגי החרקים: תיקן אמריקאי, תיקן גרמני, טרמיטים, תולעי עץ, קרציות, פרעושים, תהלוכן האורן, צרעות, דבורים, נמלים, עש הבגדים, עש המזון, קרדיות, חיפושיות, חיפושיות המזון, חדקוניות, טחביות, אורי כדורי, נמלים, נמלת האש הקטנה, יתושים, חשופיות, מרבה רגליים, נדלים, זבובים, פשפש המיטה וזבוב החול.

הדברה | הדברת מזיקים | הדברת טרמיטים | הדברת טרמיטים בראשון לציון | הדברה בדרום | מדביר באשדוד | מדביר בדרום | שירותי הדברה בדרום | הדברת תיקנים בדרום | הדברת נמלים בדרום | מדביר באשקלון |
ד.י למזיקים שרותי הדברה מ.ר
הדברת כל סוגי החרקים ומכרסמים מענה ופתרון למגוון רחב של מזיקים. לצד מקצועיות והשגת המטרה דגש על שמירת בטיחות הלקוח ובני ביתו, המדביר ואיכות הסביבה, כל זה מושג ע"י פעולת הדברה בניהול משולב של מלכודות טבעיות-פורומונים וחמרים כימיים וטבעיים (שיטת IPM) שיטה חדשנית המומלצת כיום ע"י המשרד לאיכות הסביבה-שימוש במינימום רעלים למקסימום השגת היעדים.בקרה וניטור של מזיקים הנותן תמונת מצב לגבי היקף המפגע.
עדן שירותי הדברה
כשרואים עכבר בבית, זה ממש לא נעים…. אם רואים אותו ולא תופסים אותו – עוד יותר לא נעים!
ודאי ניסיתם לא אחת לטפל בבעיית מזיקים בעצמכם, וראיתם שהבעיה צצה וחוזרת תוך זמן קצר מאוד.
כשיש בעיית מזיקים בבית, כדאי להזמין הדברה מקצועית כדי לתת מענה יעיל לטווח ארוך.
עדן שירותי הדברה תטפל לכם בבעיית המזיקים, תתן לכם שירות אדיב ותעזור לכם לשמור על ביתכם נקי ממזיקים בהמשך.
בעדן שירותי הדברה אנו מאמינים במקצועיות, באיכות החומרים והציוד, ובמתן שירות ברמה גבוהה לכל אורך הדרך.
מקצועיות: אנו בעדן שירותי הדברה עובדים עם כל האישורים הרלונטיים ויש לנו הסמכה מקצועית לכל תחומי ההדברה בה אנו עוסקים.
בתחום הדברת מזיקים ומכרסמים, דרוש ידע מקיף כדי לטפל בבעיה בצורה יעילה.
הידעתם, למשל שהרבה מזיקים פתחו עם הזמן עמידות לחומרי הדברה מסויימים?
הידעתם שלכל מזיק ישנו חומר מיוחד הפועל נגדו?
אנו בעדן שירותי הדברה משתמשים בידע הכי עדכני כדי למגר את הבעיה שלכם בצורה הכי יעילה. בעזרת הידע שלנו, אנו נמצא את מקור הבעיה – לכל מזיק יש את המקומות בהם הוא מקנן ואת הדרכים בהן הוא חודר לביתכם. בעזרת הידע שלנו, אנו נשתמש בחומרים הנכונים לסוג המזיק וגם במינונים המתאימים כדי למנוע את התפתחות הביצים. אנו גם נייעץ לכם איך לשמור על ביתכם נקי לטווח ארוך.
חומרים: בעדן שירותי הדברה אנו משתמשים בחומרים הכי עדכניים ואיכותיים. אנו גם משתדלים למזער את הנזק לאדם ולסביבה על ידי שימוש בחומרים טבעיים במידת האפשר. אנו מקפידים על שימוש בחומרים באישור המשרד לאיכות הסביבה ובעלי תו תקן.
שירות: אנו בעדן שירותי הדברה מאמינים במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר. מה זה אומר? קודם כל, אנו מזמינים אתכם להתייעץ אתנו לפני ההדברה. לכל לקוח יש את הרצונות והבקשות שלו, וכמובן גם את הבעיה הספציפית שבה הוא רוצה לטפל על כל צדדיה – סוג המזיק, מבנה השטח וכו'. ולכן חשוב לנו לתכנן את ההדברה ביחד עם הלקוח.
כשאנו בעדן שירותי הדברה מדברים על שירות איכותי, אנו מתכוונים ללפני, תוך כדי ואחרי ההדברה. לפני – בתכנון ההדברה והסבר על אופן הכנת הבית. תוך כדי – בשמירת הנכס מנזקים, ובתשומת לב לצרכי הלקוח. ואחרי – בהסברה על פעולות מניעה לעתיד, וגם בשמירת קשר עם הלקוח.
אז אם אתם רוצים הדברה מקצועית, חייגו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.
אנו מבצעים הדברות לבתים פרטיים, עסקים ומסעדות.
אנו מתמחים בהדברת:
*חרקים
*מכרסמים
*הרחקת יונים
*הדברת עשבים
א.י.א הדברות בירושלים
א.י.א הדברות מתמחים בהדברה ירוקה, הדברת נמלים, פשפשים, הרחקת יונים ועוד. הדברה עושים רק אצל המומחים של א.י.א הדברות. למה חשוב הדברה ירוקה? הדברה ירוקה עוזרת לשמור על הסביבה ועל בריאותכם.
רועי הדברה
רועי שרותי הדברה מדביר מוסמך ברישיון משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה - מס׳ 2113 רועי מספק שירותי הדברה בטוחה למשפחה לבית ולחצר מוסמך בהדברת תיקנים, נמלים, מכרסמים, הרחקת יונים עבודה מקצועית ויסודית עם אחריות בנוסף רועי מדביר גם עסקים ומוסדות ביניהם אתרים של חברת חשמל וצה״ל לרועי גם הסמכה של איוד בגז להדברת טרמיטים ולהדברה במפעלי מזון וממגורות מחפשים מדביר מקצועי ובטוח ? התקשרו לרועי שרותי הדברה בקרית גת וישובי הסביבה רועי נותן שירות בערים אשדוד אשקלון באר שבע רחובות ראשון לציון והסביבה
udi-art
בריכה במראה טבעי היא אחת הפנינות של כל חצר מטופחת בה היא מוצבת. התוספת המרהיבה של בריכות שחיה במראה טבעי, תורמת ליצירת אווירה פסטורלית. שילוב צמחיה מפל ותאורה, הם המעניקים לבריכה את המראה הטבעי שובה הלב שלה. בריכות השחיה הן למעשה בריכות המשלבות מים עמוקים המעניקים מרחב שחיה לצד חלקים עם מים רדודים, בשילוב ספסלים מבטון מעוצב המאפשרים ישיבה בתוכם. השטח נקי ומעניק את מלוא תשומת הלב לבריכה וסביבתה המטופחת. הבריכות כולן הן בריכות קלות מאוד לתחזוקה ומתוכננות בהתאמה אישית בכל פרויקט ופרויקט.
muskam
המגשרים ב"מוסכם" הינם מגשרים מקצועיים בעלי ניסיון, אשר יאפשרו לכם לחוות את הליך הגירושין אחרת, ולמצוא את הדרך הנכונה עבורכם.
aliavdesign
תכנון ועיצוב חוץ הבית שלכם קובע את התדמית והאווירה של מקום מגוריכם, הרושם הראשוני בכניסה לביתכם, המבט הרגוע הירוק מסביב מנתק אתכם מעמל היום. השילוב ההרמוני בגן, המיקום הנכון של הצמחים, מדרכות, בריכות נוי, פריחות, פינות ישיבה, הצללה,תאורת גן במתח נמוך,סלעים ואבנים . הגינה מותאמת לרצון ולאופי המזמין ומשתלבת עם מבנה הבית ולתנאי הסביבה והאור, אנו בטוחים שביחד נקים גינה מכל הלב שתתאים לכם לשביעות רצונכם ובהתאם לתקציבכם.
impotrade
אימפורטרייד שמה דגש על שירות אישי ומקצועי מהפגישה הראשונה ועד הגעת המוצרים אליכם בזמן המהיר ביותר!
פרסם אתר / עסק

קטגוריות

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות