ניו אורדר תוכנה - קופות ממוחשבות, קופות רושמות 050-8375555
קופות ממוחשבות, קופות רושמות לכל בתי העסק: פיצוציות, חנויות מזון, סלולאר, חנויות בגדים. ועוד... חברת תוכנה עם מוצרים חדשניים במחירים אטרקטיביים.
תוכנה לבית העסק הכוללת חיבור אונליין מרחוק,דוחות מלאי, רווחיות, ניהול מועדון לקוחות, ניהול עובדים וכו'
לפרטים נוספים -050-8375555 או 077-400867 .
קופות רושמות, תוכנה לניהול עסק, קופות ממוחשבות, קופת מגע, קופה רושמת, קופה ממוחשבות
קווסט - מומחים להתאמת עמדות מכירה ממוחשבות לעסקיםערוך מודעה
חברת קווסט מתמחה בהתאמה ואפיון של פתרונות נקודות מכירה לעסקים, לחברה נסיון רב וקשרי עבודה צמודים עם כל החברות הגדולות בענף ועם ספקי השירות והחומרה המובילים בתחום. חושב על קופה ממוחשבת לעסק? צור איתנו קשר ואנו נתאים עבורך פתרון התפור במיוחד לצרכיך.
קוראי צ'קים מצלמי צ'קים
יבוא ושיווק מגוון רחב של קוראי צ'קים(שיקים) ומצלמי צ'קים(שיקים).
קריאת הפס המגנטי בתחתית הצ'ק והעברת הנתונים לתוכנת הנה"ח המבירות וללא טעויות הקלדה. אפשרות לשמירת צילום השיק במחשב.
itzhakcohen
מחפשים טכנאי מחשבים בשרון ובנתניה ? איציק מבצע : תיקון, הדרכה, תמיכה טכנית, מכירת מחשבים חדשים ומשומשים תיקון ומכירת ניידים.
oneparking
oneparking מייצרת עמדות חניה ועמדות תשלום לחניונים וכל שאר ציוד לחניונים לעסק שלכם בין אם בבניין ובין אם במגרש, כנסו לאתר!
ניוטק איילון
חברה העוסקת ביבוא ושיווק קופות רושמות, משקלים אלקטרונים,
משקולות כיול, מתמרים ואקדחי מחירים. באתר מידע על החברה,
קטלוג מוצרים, חדשות ומבצעים.
נאייקס ריטייל
נאייקס ריטייל מציעה פתרונות סליקת כרטיסי אשראי לכל סוגי הקמעונאות. לראשונה בישראל נאייקס ריטייל מציעה לקמעונאים מכל גודל, קופות רושמות לניהול העסק והגדלת מכירות סליקה באינטרנט, ניהול חנות, קבלת כל אמצעי התשלום תחת מסוף סליקה אחד. נאייקס ריטייל היא מערכת מבוססת ענן המאפשרת להמשיך לנהל את העסק שלכם מכל מקום ובכל זמן! המערכת מרכזת את כל המידע הרלוונטי לעסק במקום אחד כולל דוחות מכירה, מעקב אחר עסקאות ועוד! הפתרון של נאייקס ריטייל נותן לך ראש שקט מבלי לערב את חברות האשראי או גורם צד שלישי! אין בירקוטריה עם חברות האשראי, הכל מתנהל דרכנו, אנחנו מעבירים לך את הכסף לחשבון ואפילו נותנים לך לבחור מועד לקבלת התשלומים.
Geek Shtick
We are proud to offer you an amazing collection of more than 18,000 gimmicks at a factory prices with one year warranty for all products
ברק קופות ממוחשבות
ברק קופות ממוחשבות מספקת ללקוחותיה מגוון פתרונות לניהול העסק, קופה רושמת ממוחשבת קופות רושמות קופות ממוחשבות , תוכנה לניהול סופרמרקט ,תוכנה לניהול קצביה קופה רושמת למסעדות פאב בתי קפה , קופה ממוחשבת על טאבלט,מסופי סליקה EMV , תוכנה לניהול חנויות ביגוד כולל מטריצה רחבה ,תוכנה לניהול טמבוריה עשה בעצמך וחומרי בניין. ייעוץ עיסקי כולל אדריכלות וסידור חנות כולל מגוון לפי קטלוג פריטים מחלקות וקטגוריות מאופיין .
ברק קופות ממוחשבות
חשיבות קופה רושמת למסעדה בית קפה או פאב בניהול נכון של המלצרים , בשליטה על קידום מכירות , בבדיקת ממוצע למלצר , בשרטוט ויזואלי בקופה הרושמת של מקומות הישיבה חשיבות למחולל דוחות חכם, התראות לטלפון על כל ביטול מנה או הנחה שמבצע הצוות במסעדה בפאב או בבית הקפה .
Merav-Moyal
לכל אישה יש חזון משלה לגבי שמלת הכלה שתלבש ביום שעתיד להיות המאושר בחייה. בקרב לא מעט נשים, הרצון הוא בשמלה שתיראה כשייכת לתקופה אחרת, קסומה הרבה יותר – כזו שתיצור תשומת לב חיובית ושתבליט את הכלה עוד יותר. שמלות כלה כפריות עונות על ההגדרה הזו בדיוק, שעה שבכוחן החיובי להתאים לכל אישה באשר היא וליצור אצלה הרגשה של פעם בחיים.
פרסם אתר / עסק

קטגוריות

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות