עיצוב הבית

  • מאת hagur

עיצוב גינות גג - מטבח חיצוני, דקים, ואחסון מזון

בשנת 6102 ניתן לשים לב בהמון גינות גג עיצובים מיוחדים, יותר ויותר גגות הופכים לגינות סביבנו, והאמת? שזה קל, זול ופשוט להפוך את הגג שלנו לגינה שתשלב פינת אירוח וישיבה, ואפילו פינת שיזוף אם בא לנו. הצמחיה יכולה לתת לנו תחושה ממש נוחה וטבעית, וכמובן להציל בצל על פינות הישיבה שנבנה. רואים כיום כי הקמת מטבחי-חוץ בגינת גג יותר ויותר פופולארי שכן הנוחות שבקרבה למטבח מאפשרת לנו לקחת שתיה, ומאכלים מבלי לרדת קומה, כך שארוחה בגינה הופכת למשהו נוח ומהנה במיוחד, ומצד שני גם קל לביצוע.

חברות מטבחים - על גבי תפקידו של המטבח בעידן המודרני

חברות מטבחים כל מי שמעוניין לקנות מטבחים מומלץ שיפנה אל חברות מטבחים המוכרות מטבחים בסגנונות רבים במחירים אטרקטיביים . בגלל שיש חברות מטבחים רבות , על כן, לפני שמחליטים סופית על מטבח צריך לברר את המחירים ולבצע סקר שווקים בין שלש עד 4 חברות מטבחים.

 שישה דברים שרצוי לדעת  
1. מי שמגלה עניין במטבח בעיצוב אישי, ראוי שייגש אל חברות מטבחים שמייצרות מטבחים על פי הזמנה אישית. ישנן גם חברות מטבחים אשר מייצרות מטבחים לפי תכנון מוגדר.
2. המטבח המודרני מתחדש כל העת ותמיד ישנם חידושים ועדכונים בתחום, חברות מטבחים מקדישות תשומת לב לחידושים ולשכלולים והן שולחות את נציגי החברה לתערוכות של מטבחים ברחבי תבל במטרה לבדוק את החידושים ולהביאם לידי יישום.
3. חברות מטבחים מייצרות מטבחים בכמה סוגים של רמות טיב,. יש מטבחים סטנדרטיים המיוצרים מסוגי עץ פשוטים וזולים יותר ויש חברות שמייצרות מטבחים בסטנדטים גבוהים ביותר אך ורק עם סוג עץ מלא וכדומה'.
4. השימושבחומרים משובחים למטרת ייצור המטבח המודרני מייקרים את המחיר שלו. בעיקר יש להקפיד על סוג העץ , לדוגמא עץ מלא הינו עמיד לשנים רבות וכך גם המחיר שלו מאמיר בהתאם, חומרי הפירזול למסילות , לצירים ולארונות ההזזה , ככל שהם משובחים יותר , הם נותנים אריכות ימים למטבח.
5.קיימות חברות מטבחים שקיימת אופציה לרכוש אצלן את השילוב המושלם היוצר מטבח מושלם והוא ארונות מטבח הבאים יחד עם מכשירי החשמל המיועדים למטבח.
6. במידה והנכם חושבים לקנות מטבח חדיש , כדאי לעשות סקר מחירים בין חברות מטבחים שונות, כיוון שקיים הבדל משמעותי בין החברות למיניהן.

עיצוב גינות גג ע''י דקים ואי למטבח
הקמה של גינה בגג זו עבודה קצת יותר מורכבת כי המיקום אינו סטנדרטי ומצריך עבודה נוספת, כך לדוגמא תובלת חומרי הגלם לאנשי המקצוע, ונוחות הגישה לגג אינה מיטבית לכן תידרש עבודה נוספת וחשוב שיהיה פה תיאום ציפיות כי גם העלויות קצת יותר יקרות בכעשרים אחוז. האלמנט המומלץ והבסיסי ביותר כיום עבור עיצוב גינות גג הוא דקים אלה מאפשרים לנו מצד אחד נוחות גישה להליכה ברחבי החצר ומצד שני עיצוב כפרי יפהפה ועמיד בלחוץ ותנאי מזג האוויר החיצוניים.

  מטבח קלאסי הכול על העדיפויות
1. מטבחים מתצוגה אלו הם מטבחים ברמה גבוהה, אלא כיוון שכל חברה רצינית משנה מידי כמה חודשים את אולם התצוגה של המטבחים, יורדים המטבחים הקודמים מהתצוגה לטובת התצוגה העדכנית, לכן יש מצב שיש אפשרות למצוא מטבחים מתצוגה במצב מעולה.
2. כאשר מבקשים לקנות מטבחים באיכות גבוהה ומרשימים ויפים לא פחות ובעלות לא גבוהה, מומלץ לרכוש מטבחים מתצוגה שנראים בדיוק כמו מטבח שלא היה בתצוגה, התצוגה לא גורעת מאיכותו של המטבח.
3. בזמן שהנכם קונים מטבחים מתצוגה יש לכם אפשרות לקבל התרשמות מהמוצר הגמור. אתם יכולים להגיע היישר אל אולם התצוגה ויכולים לראות מקרוב באופן ברור איך יהיה המטבח החדש אצלכם בבית. כשאתם רוכשים מטבח לפי הזמנה, אתם יכולים לראות את המוצר הגמור רק אחרי ההרכבה.
4. אף אם מחליטים לרכוש מטבח מתצוגה רצוי להוועץ עם מעצב פנים ולבוא עמו לאולם התצוגה במטרה שיקבל התרשמות באופן בלתי אמצעי ממראה המטבח ויוכל לומר אם המטבח המדובר מתאים לחדר המטבח שלכם וכך גם יוכל להמליץ על עיצובו של המטבח הטרי ומה עוד אפשרי לשפר ולחדש.


הוספת מאמר