עיצוב הבית

  • מאת hagur

הקמת גינות בעיצובי יוקרה עם פרגולות, מטבחים ומזון, ודקים

עיצוב גינות בסגנונות יוקרה הוא עיצוב בו הכל אפשרי, הנוחות יכולה להיות מותאמת אישית ברמות הכי גבוהות, כך למשל אנו יכולים לשלב פינות ישיבה ואוכל, מטבח קטנטן וחיצוני לבית, צמחייה יפהפיה בהתאם לרצוננו שתספק לנו גן יפהפה והצלה על איזורי הישיבה, אי שיעזור לנו בכל עסקי אחסון המזון שלנו והיכולת למקם מזון בגינה שלנו כך שיהיה לנו נוח וקרוב להוציאו.

רעיונות לגינות יוקרה בעיצוב מיוחד

הרעיון הכי מרכזי שבהקמה הוא לשלב את כל האלמנטים כך שנשיג נוחות מירבית יחד עם עיצוב יפהפה. לדוגמא: לא כל סוגי הפרחים יהיו ריחניים מספיק לשטח גדול, מיקום הפרגולה באיזור נכון שבו הוא יציל על הגינה במקומות בהם השמש נמצאת מרבית היום (השמש עבורת דרך הדרום, מהמזרח למערב).

הטיפ שלנו - על מנת לקבל השראה נוכל לחפש דוגמאות לעיצוב גינות יוקרה ולאסוף לנו רשימת רעיונות ודוגמאות שאהבנו וכך לגשת לבעלי המקצוע ולבקש מהם. גינה יוקרתית וחכמה תתקבל בדר''כ רק ע''י מומחה וקבלן ראשי שיבנה ויעצב את הכל מהתחלה ועד הסוף

?הבחירה לרכוש מטבחים לבית חייבת להיעשות ע"פ מספר סטנדרטים – העלות, חזות הרהיטים והעיצוב וגודל פנים הדירה בביתכם. במקצת טרם שאתם פונים אל נגריה, שקלו את השאלות והבעיות המתקדמות יותר – בדיוק שלושת אילו ותיהיו מעוניינים לשלם עבורן כי אלה הפקטורים הכי חשובים לכל מי שמעוניין לקנות מטבח מנגרייה. מומלץ לא לקבל הצעות של הדקה ה-90, כי אם לחפש רהיט שמתאים לנו מכל הבחינות.

דוגמאות נוספות

כאשר מדברים על אודות צורת מטבחים צריכים להזכיר את איכות ברמה גבוהה חומרי הפורמולה. עיצוב מטבח יוקרתי מתמקד בתכשירי החלקה רלוונטיים. קיים היצע גדול מאוד במקומות אחרים שיש לו קשר לחומרים מצויינים למטבח יוקרתי. טיב חומרי ההחלקה מה זה עשויים המטבחים למעשה העץ המרכיב אחר חומרי ההחלקה היפנית המיוחדים תבוא לידי ביטוי איננו אך בתוחלת חיים ארוכה מסוג המטבח יוקרתי אלא אף במראה המטבח יוקרתי ועשיר. מראה מטבחים יוקרתיים נותן לנו לאתר יכול להבין עיצובים שונים המוצעים לכל מי שמעוניין.

בעת הזו ניתן למצוא מבין אפשרויות למיניהם ששייך ל מטבחים מעוצבים כמון לדוגמה, מטבחים כפריים, מודרניים, מטבח יוקרתי מעוטר בסגנון ההייטק ובעוד מקומות. מראה מטבחים בידי אשת מקצוע עוזר לכולם שישנם ולבחור יכול להבין דגמים אחרים המתאימים להעדפות שלך.

ומה לגבי עסקי אחסון המזון? איך עושים את זה בחצר?

לצורך אחסון המזון הוקמו פתרונות חדישים ומודרנים, כך לדוגמא אי מרכזי במטבח החיצוני שלנו יכול לאפשר גם פתרון לצורך מזון וגם פינת ישיבה ואירוח יפהפיה ויוקרתית שניתן למקם כסאות סביבה.

כתבה זו נכתבה על ידי צוות היועצים של ביוקאר המעניקים ליווי עיסקי בפתיחת עסקי מזון, קונדיטוריות, אולמות אירועים, ומסעדות.
הוספת מאמר