• מאת קרוספיט_חיפה

קרוספיט וילדים


קרוספיט שיטה שמבוססת על אימון פונקציונאלי היא שיטת אימון המתאימה מאוד לילדים. קרוספיט בנוי על אימונים בעלי עצימות גבוהה ולכן אצל ילדים, אשר מתאוששים מהר מאוד מאימונים, זאת שיטה מצוינת לשפר את היכולות הפיזיות.
אנו במועדון קרוספיט חיפה ממליצים לכל בני הנוער להגיע ולנסות להתאמן בשיטת הקרוספיט ולראות כמה היא מסייעת לפיתוח הגוף. אנו מלאי ניסיון עם בני נוער אשר רוצים לפתח את יכולותיהם הגופניות, בין אם זה בני נוער המעוניינים בהרזיה ובחיטוב, בשיפור הכושר הגופני בשביל עצמם או בכדי להיכנס לגיבוש צבאי ליחידה קרבית ולבני נוער המעוניינים לחיות חיים בריאים וטובים יותר.
אם אתם הורים, חשוב שתדעו ששיטת הקרוספיט היא שיטה שמאוד קורצת לילדים ובני נוער. אימון קרוספיט הוא אימון מהנה ומגוון אשר מפעיל ומאתגר את הילדים. אימון קרוספיט לא משעמם כמו אימון בחדר כושר ומספק את תחושה הריגוש שהנוער מחפש מהאימון שלו. אימון פונקציונאלי מאתגר את המתאמן לבצע תנועות מורכבות במשך זמן קצר, מה שמצריך ריכוז רב ביחד עם הצורך בשיפור היכולות הקוגניטיביות. לשילוב הזה של אתגר קוגנטיבי ביחד עם אתגר פיסי יש השפעה חיובית, לרבות אצל ילדים. התנועות האופייניות של קרוספיט יפעילו מערך נרחב של אזורים במוח הילד השולטים בשיווי המשקל, בתזמון, ברצף, במעבר בין תנועות, ובכוונון של תנועות הגוף. בנוסף קרוספיט משפר את יכולות הקשב והריכוז של הילד ומסייע להתפתחות התקינה של צפיפות העצם, מה שעוזר להתפתחות התקינה של הילד ומונע מחלות בעתיד. אם אתם הורים שחושבים לשלוח את הילד שלכם לחוג או לקבוצת אימון אנחנו ממליצים להכיר לילד את שיטת קרוספיט..
אז מה זה בעצם קרוספיט?
קרוספיט בבסיס זה שיטת אימון פונקציונאלי שבו מתקיימת פעילות גופנית אשר מתבססת על תנועה פונקציונאלית בעלת עוצמה אשר משתנה כל הזמן וללא הרף. כל זאת במטרה מוצהרת לשפר כושר גופני. האימונים בשיטת קרוספיט הם לרוב קצרים ובעצימות גבוהה ודורשים מאמץ פיזי רציני. האימונים משלבים שלל תנועות כגון ריצה מהירה, חתירה, קפיצה בדלגיות, טיפוס על חבל, הרמת משקולות או אובייקטים כבדים שונים, לצד תרגילים המתבססים על משקל הגוף.
כאשר בימינו, הרבה מהילדים יושבים בבית אל מול המחשב ולא מבצעים פעילות אירובית מספקת, אם בכלל. קרוספיט מלמד ובונה גם דרך חיים בריא יותר. הילדים יתאמנו טוב ויאכלו טוב עזרת ההדרכה שלנו בקרוספיט חיפה. אז אנא הורים צרו איתנו קשר ונוכל לעזור לילד שלכם לשפר את היכולות שלו בכיך ובהנאה.

צרו קשר עוד היום. מועדון קרוספיט חיפה מחכה לכם.


הוספת מאמר