• 02-09-2014
  • מאת outdoordesig

ריהוט גן – כיצד לבחור ריהוט איכותי?

הגינה או החצר שלכם הן למעשה חדר נוסף בבית. מזג האוויר הישראלי מעודד אותנו ב-90% מימות השנה לצאת החוצה ולהנות מבריזה קרירה, מאוויר טוב, מנוף נעים ומשלווה ורוגע. על מנת שתוכלו לנצל באופן מקסימאלי את החצר או את הגן שלכם, עליכם להשקיע בהם קצת. למעשה, מומלץ להשקיע בחצר או בגן כפי שמשקיעים בכל חדר אחר בבית, ובמיוחד, כפי שמשקיעים בסלון.

הסיבה לכך היא שהחצר או הגן הם למעשה המשך ישיר של הסלון. הם מקום מושלם לאירוח של חברים או בני משפחה, הם מאפשרים לכם לצאת החוצה ולהירגע מהלחצים והרעשים של היום יום, והם מאפשרים לכם להשקיע ולהרשים את האורחים שלכם.

הדבר החשוב ביותר בעיצוב פנים, במיוחד כאשר אנחנו מדברים על עיצוב של הגינה או החצר, הוא פרטי הריהוט. הריהוט הוא למעשה זה שקובע יותר מכל את האופי של החצר, את האווירה שתהיה בה, ואת המסר שאתם רוצים לשדר.

כך למשל, אם אתם מבקשים לשדר מסר של פשטות לצד מחשבה לוגית על נוחות ועמידות, יכול להיות כי ריהוט גן מראטן יתאים לכם יותר מכל. הסיבה היא שראטן הוא חומר זול יחסית, אבל חומר אשר ניתן לעצב אותו במגוון רחב מאוד של סגנונות, צבעים וצורות. כמו כן, הראטן הוא חומר עמיד במיוחד אשר אינו דורש תחזוקה שוטפת מלבד ניקוי בסיסי.

אם אתם רוצים לשדר קשר מיוחד לטבע, לצד איכות בלתי מתפשרת ויוקרה, אתם יכולים לרכוש ריהוט גן מעץ. העץ הוא חומר טבעי אשר מתאים בצורה מושלמת לכל סביבה בה הוא נמצא. העץ מאפשר לכם לשדר מסר של פינוק ושל נוחות. יחד עם זאת, מחירו של עץ איכותי אינו נמוך, ומעבר לכך, אתם תצטרכו להיות מוכנים לכך שיש לבצע מספר פעולות לאורך השנה על מנת לשמור על העץ. כך למשל, מומלץ לא לחשוף את העץ למזג אוויר קיצוני כגון חום קיצוני או קור קיצוני. כמו כן, עליכם למרוח אותו בחומר מיוחד ולצבוע אותו על מנת להגן עליו.


הוספת מאמר