• 18-02-2015
  • מאת MikiGospy

המסת שומן Cryolipolysis

הליך Cryolipolysis הוא הטיפול היחיד באישור הFDA ללא צורך בניתוח כמו שאיבת שומן. הפחתת השומן מתרחשת באמצעות קירור מבוקר של אזור ספציפי בגוף כדי לחסל שומן עיקש שמתנגד לכל המאמצים באמצעות דיאטה ופעילות גופנית. התוצאות מוכחות, מורגשות, וברות-קיימא, כך שניתן יהיה להבחין בהם מכל זווית אפשרית.

תוצאות מוכחות ללא ניתוח

מדענים נודעים מאוניברסיטת הרווארד, ד"ר דיטר מנשטיין וד"ר ור 'רוקס אנדרסון ,ציינו כי חלק מהילדים קיבלו גומות בלחיים (גומות חן) עקב אכילת קרטיבים. התובנה שעמדה מאחורי זה היא שקור באופן סלקטיבי יכול להשפיע ולחסל תאי שומן ללא פגיעה בעור או ברקמה הסובבת.

יתרונות הליך Cryolipolysis :

·         באישור הFDA

·         ללא ניתוח

·         בטוח ויעיל

להקפיא את השומן??

הרעיון שקור באופן סלקטיבי יכול להשפיע על תאי שומן הוביל לפיתוח של הליך הקירור החדשני שפותח על ידי מדענים במרכז וולמן לPhotomedicine  בבית החולים הכללי מסצ'וסטס בבוסטון, שותפים להוראה בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת הרווארד. המסת שומן בטכנולוגיית קירור מספקת בבטחה קירור מבוקר בדיוק, בעדינות וביעילות כדי למקד את תאי השומן מתחת לעור. תאי השומן שטופלו יתגבשו (יוקפאו), ובעקבות כך ימותו. לאורך הזמן, הגוף באופן טבעי מעבד את השומן מבטל תאים מתים אלה ומסלק אותם דרך מערכת חילוף החומרים וכך נוצרת ירידה ניכרת בהיקפים והגוף נראה מעוצב יותר.

הליך הקפאת שומן Cryolipolysis  הוא בטוח ומאושר ע"י ה-FDA הוא משפר את קווי מתאר הגוף בדרך בטוחה ויעילה ומסלק שומן לא רצוי באמצעות קור ללא צורך בניתוח או בתקופת החלמה.

לשבת, להירגע, ולהיפרד משומן עקשן.

לאחר שהמטפל יבחר את האזור (ים) שאותם המטופל מעוניין לעצב, המכשיר ימוקם על הגוף ויותחל תהליך של קירור מבוקר. במהלך הטיפול המטופל יכול לעסוק בענייניו: לקרוא, לבדוק דוא"ל, או אפילו לתפוס תנומה.

 

לעצב מחדש את הגוף

ניתן להפחית שומן באזורים מרובים בגוף באמצעות הליך Cryolipolysis כבר בטיפול הראשון וטיפולים נוספים עשויים לשפר עוד יותר את התוצאות. המטפל יעזור לכל מטופל ליצור תוכנית טיפול מותאמת אישית במיוחד בשבילו.

מה קורה אחרי הטיפול?

הליך הקפאת שומן Cryolipolysis הוא לגמרי לא ניתוחי , כך שניתן לחזור  לפעילות רגילה באופן מיידי.

בשבועות ובחודשים שלאחר הטיפול, הגוף, באמצעות תהליכים טבעיים מסלק את תאי השומן שטופלו וברגע שתאי השומן נעלמו, הם נעלמו לתמיד ולא יופיעו מחדש.

ההבדל בין הפחתת שומן וירידה במשקל

טעות נפוצה לחשוב כי ירידה במשקל והפחתת שומן הם אותו הדבר. הם שונים במהותם.

כאשר אנו מאבדים משקל, תאי השומן שלנו מתכווצים ונעשים קטנים יותר, אך מספרם של תאי שומן נשאר זהה. כאשר אנו מעלים במשקל, תאי שומן אלה שוב מתמלאים, מתנפחים והופכים לגדולים יותר.

לעומת זאת, הליך Cryolipolysis למעשה מפחית את מספר תאי השומן באזורים שטופלו. תאי השומן מתים והם כבר לא קיימים ולכן אינם יכולים לגדול שוב ולכן ההפחתה בתאי השומן היא לתמיד.

שלא כמו ניתוח הרזיה או נהלי ירידה במשקל לא ניתוחיים אחרים, תוצאות מהליך CoolSculpting הם לתמיד כי ברגע שתאי השומן בוטלו, הם נעלמו לתמיד. גם אם המשקל נשאר אותו דבר, הגזרה משתפרת והבגדים יושבים יפה יותר על הגוף, מטופל אחרי הליך Cryolipolysis מרגיש טוב יותר לגבי עצמו ונראה טוב יותר.

חשוב לציין כי הליך Cryolipolysis אינו מתאים לבעלי משקל עודף, אלא רק לאנשים בעלי משקל תקין המעוניינים להיפטר מאזורי שומן בעייתיים.

 

 


הוספת מאמר