• 21-07-2015
  • מאת KathyN

מכון העתקות בירושלים

הדפסה רחבה במכון העתקות

מכון העתקות מאובזר בטיב הטכנולוגיה ובאבזור החדשני ביותר ומאפשר להפיק מוצרי דפוס רבים בגדלים ענקים. אדריכלים ומהנדסים עושים שימוש רב מכון העתקות. מבין שירותי העתקות המסופקים על ידי מכוני העתקות ניתן למצוא את: הדפסת תוכניות בניה, הפקת פלוטים לאדריכלים, סריקת מסמכים ומפות, שירותים נלווים כמו קיפול, הגדלת תמונות ועוד. מכון העתקות למתן שירותים עבור ענף הבניה מאפשר למהנדסים, אדריכלים ויועצים להפיק שרטוטים והגשות לכל מטרה. בשיטת הדפסה רחבה מדפיסים על חומר עמיד בתנאי מזג האוויר קיצוניים. בתום תהליכי ההדפסה ניתן לצפות את מוצרי הדפוס בלמינציה ההופכת את המוצרים לקשיחים ועמידים עוד יותר. שיטת הדפסה בפורמט רחב מבטיחה הדפסה חדה ונקיה.

שירותי העתקות אור לקידום העסק

בעלי עסקים רבים פונים למכוני העתקות להדפסת מוצרי פרסום ענקים לעסק שלהם: שמשוניות לתליה, רולאפים לכנסים, באנרים, פוסטרים ענקיים, מדבקות ענק, שילוט מקצועי, קאפות, הדפסה על קנבס וכד'. מוצרי פרסום ענקים מודפסים בשיטת הדפסה בפורמט רחב או לחלופין הדפסות ענק. הדפסות ענק מבוצעות על ידי מכונות הדפסה דיגיטליות מתקדמות להדפסת מוצרי דפוס שונים ללא הגבלה ברוחב או אורך. מוצרי פרסום ענקיים לקידום העסק נועדו להסב את העין של הלקוח אל הפרסום ולהעביר את המסר הפרסומי הרצוי. לצורך כך, קיימת חשיבות גדולה להפיק מוצרי פרסום ענקיים באיכות מדויקת ותוך השלמת גימורים מושלמים. הדפסות ענק נועדו למשוך את תשומת ליבו של הלקוח גם כאשר עומד במרחק רב ממוצר פרסום, לכן חשוב מאוד להדפיס באופן איכותי תוך הקפדה על רמת רזולוציה גבוהה של המוצר.

שירותי העתקות אור אונליין

מכון העתקות חוסך זמן יקר ולא מעט בעיות. הפקת תוכניות בניה איכותיות ומדויקות ויצירת תיקים המתאימים לאחסון תוכניות בניה אלו, מתן שירותי הדפסה קיפול ולמינציה לתוכניות בניה, חיתוך מדויק, השגת היתרי בניה וביצוע תמ"א 38, אלו שירותי העתקות המסוגלים להפוך את חיי האדריכל לרגועים יותר. קבלת שירותי העתקות מקיפים אונליין, חוסכים זמן אישי ומייעלים את שיטת העבודה, מה שמקל על חיי הלקוחות. שירותי העתקות דרך האינטרנט מאפשרים לשלוח את הקובץ ישירות למשרדי מכון העתקות ללא הצורך להגיע פיזית למקום, לעקוב אחר סטטוס ההזמנות וסטטוס שליח, לצפות בהזמנות הקודמות ועוד.

 

נכתב ע"י קטי ניימרק

באדיבות: גרףאור ירושלים


הוספת מאמר