• 13-08-2015
  • מאת dzrihen

נסיון עסקי - איזה עסק לפתוח?


עדיין מחפשים חניה? ככל שהזמן עובר נבנים יותר ויותר בתי עסק ומבנים, מה שגורם לערים המרכזיות להיות צפופות יותר עם בעיה קשה ומחסור רציני בחניות.

אורחי הערים הבאים לבלות ולטייל מתקשים במציאת חניה ונאלצים לעיתים לשלם סכומים רבים על חניה, או אפילו יותר מכך על גרירת הרכב מאזור אסור לחניה. לא רק התיירים מתקשים במציאת החניה, גם תושבי המקום שבידם תו חניה, צריכים להסתובב דקות ארוכות סביב הבית שלהם בכדי למצוא חניה. עודד לאופר, איש עסקים בעל ניסיון רב, הקים יחד עם שותפיו חניונים ירוקים, למען כל אותן אנשים שזקוקים לחניה.

רוצים לפתוח עסק? לא יודעים מאיפה להתחיל? תנסו ייעוץ רוחני באתר של אטיאס.

מיזמים בעולם

עודד לאופר בעל תואר שני בהשקעות נדל"ן ונגזרות, הוא פעל בשוק הנדל"ן בלונדון 6 שנים, לאחר מכן פעל בהונגריה וברומניה. עודד לאופר הקים יחד עם שותפים מיזמים רבים כגון חניונים, סופרמרקטים, בניינים, קרקעות, פאבים, דירות יוקרה, חברה לציוד ספורט ועוד. נראה כי באמתחתו עסקים רבים, חלקם עסקים למכירה וחלקם עסקים עימם הוא פועל עד היום. התחום הבולט ביותר בעסקיו הוא כמובן עסק החניונים. מדובר במספר חניונים בארץ ובעולם. בארץ, רוב החניונים נמצאים במרכז ומשמשים את אותם תושבים ותיירים שמגיעים לעיר ומתקשים במציאת חניה מסודרת.

חניונים

החניונים פרוסים ברחבי העיר ומציעים חניה נוחה מאוד בתשלום סביר. תשלום ממוצע לשעת חניה עומד על 20 שקלים, כמו כן ישנם חניונים שמתאימים לחניית לילה והמחירים הם בהתאם כמובן. במהלך מספר שנים עודד לאופר הציע עסקים למכירה במדינות כמו הונגריה, גרמניה וגם בישראל. נראה כי הוא איש עסקים עם ניסיון רב שיודע מתי הזמן הטוב ביותר למכור.

המלצה מאיש עסקים

איש עסקים שהקים חניונים בעיר המרכזית ביותר תל אביב, הוא כנראה איש חכם מאוד שידע כיצד ניתן לעזור לתושבים ולתיירים ויחד עם זאת להרוויח כסף. עודד לאופר מכיר את השוק הישראלי ואת השוק העולמי. הוא מתמחה בנדל"ן בכל איזור ומודע לכל התנודות הפיננסיות והזמן הנכון להשקעה. עסקים למכירה ניתן למצוא בכל מקום, אך חשוב מאוד לקנות עסק בעצתם של אנשי עסקים משופשפים בתחום.

קבלו עוד טיפים עסקיים באתר bea.co.il


הוספת מאמר