הודעות מערכת פורטל 2all

  • 29-10-2015
  • מאת kidumyashir

מטען למחשב נייד

מטען למחשב נייד לשימוש אידיאלי

מטען למחשב נייד הוא הרכיב שמספק מתח חשמלי למחשב שלנו, המטען מיוצר ע"י חברות המחשבים המוכרות כגון: HP , DELL  , LENOVO  ועוד... למרות זאת נוכל למצוא גם מטענים שאינם של החברות המוכרות שבאים להחליף את המקורי בחלופי ובמחיר זול בהרבה, הלקוחות לרוב שואלים ומתעניינים ואלו אשר רוצים לחסוך בעלויות יקנו את החלופי ואלה שיעדיפו איכות ואמינות יקנו את המטען המקורי, ההמלצה של מעבדת לפטופ ישראל המוכרת היא לקנות אך ורק מטענים מקוריים למחשבים ניידים, מנהל המעבדה אומר: "כאשר אנו בוחרים את המטען  שמספק את החשמל למחשב חשוב שיהיה מחברה מוכרת שכן לפי ניסיון המעבדה מטענים חלופיים יכולים במקרים רבים לפגוע במחשב שלכם, מטען למחשב נייד הוא רכיב שמתחמם ובמקרים מסוימים אף יכול להתפוצץ מרוב חום ולכן כאשר קניתם מטען לא מקורי חשוב לבדוק את הטמפ' שלו בפעם הראשונה ולבדוק שאינו מתחמם".

סימני זיהוי למטען פגום

מטען למחשב נייד אינו נדלק- במטענים רבים ישנם נורה שנדלקת כאשר היא מקבלת חשמל, מטען שהתקצר לא יקבל חשמל והמנורה לא תידלק.

המחשב הנייד לא נדלק או נדלק כאשר אנו מזיזים את המחבר של הפלאג טעינה במחשב הנייד, מקרה זה אומר לנו שראש המטען פגום, הסיבות לכך הם שהכבל עשוי מגידים פנימיים שיכולים להיקרע או להתחמם ולהתבלות.

המטען למחשב הנייד מתחמם! כאן נדרשת בדיקת טמפ', אם הטמפ' של המטען עוברת את ה 60 מעלות יש לבדוק את תקינות המטען במעבדת מחשבים ניידים.

דגמים של מחשבים שאין להם מטען מקורי

MSI – לחברה זו אין ייצור עצמאי של מטענים והיא קונה את המטענים מחברות אחרות.

GATWAY- חברה זו אינה פופולארית בישראל אך למרות זאת אפשר למצוא מחשבים כאלו בישראל, גם gateway  אינה יצרנית של מטענים ולכן נמצא עבורה רק מחברים חלופיים או שנוכל להשתמש

EMACHINE- עוד חברה שאינה מוכרת ואין לה מטענים מקוריים לרכישה אך בכל זאת נוכל למצוא מחשבים כאלו מסתובבים ברחבי המדינה.

Packerbell- חברה מוכרת מאוד בעולם אך בישראל פחות פופולארית, קשה למצוא לה מטען מתאים אך יש לה הרבה חלופיים.

רכישה בטוחה וחכמה של מטען

1.   קניית מטען מקורי בלבד

2.   רכישת מטען עם אחריות של 12 חודשים

3.   רכישה במעבדה מוכרת ואמינה

4.   מטען מקורי מגיע עם לוגו החברה מוטמע

5.   מעוניינים בחלופי? קנו עם אחריות בלבד

6.   הביאו את המטען הישן לחנות שבא תרכשו חדש

חנות מומלצת לרכישה בטוחה

ההמלצה שלנו היא חברת לפטופ ישראל שמעניקה למוצרים כגון מטען למחשב נייד אחריות מורחבת של 12 חודשים ובודקת את מחשבכם במעבדה ללא תשלום,, באתר החברה תוכלו למצוא את כל סוגי החברות וגם אם חסר יעשו לכם הזמנה ועד 3 ימים תוכלו לקבל את המוצר, בחברה מעבדת מחשבים ניידים עם טכנאים מנוסים בעלי ניסיון וידע רב בעולם המחשבים. המעבדה בודקת תקינות מלאה של כל מטען שמגיע וכך חוסכת ללקוחות זמן יקר כאשר כל המטענים שנמכרים מגיעים עד לבית הלקוח או העסק.