• 23-11-2015
  • מאת שטרודלה

ביובית בחדרה

ביובית בחדרה

מחירי הדיור הגבוהים ביותר- הן למגורים והן למשרדים- נמצאים בעיר תל אביב. כולם רוצים לגור בתל אביב, על מנת להיות במרכז העניינים. כמובן, שישנם רבים שלא יכולים להרשות לעצמם לגור בעיר הזאת ונודדים למקומות אחרים, כדי לנסות לשלב בין מגורים זולים יותר מחוץ לתל אביב לבין קצת החיים של תל אביב. אחת האפשרויות העומדות לרשותם היא העיר חדרה- זוהי עיר אשר עוברת פיתוח מואץ בשנים האחרונות. פיתוח זה מאפשר, במידה רבה, מגורים ברמה גבוהה לא הרחק מהעיר תל אביב. בד בבד, כמו בכל מקום, גם בעיר חדרה יכולות לצוץ אי אילו בעיות בתשתית האינסטלציה, שנגרמות מבלאי ומבעיות נקודתיות.

טיפול אמין לכל בעיה

חסימת שורשים בביוב, הצטברות שומן בדפנות הצנרת, כניסת תחבושות ומגבונים- כל אלו הם בעיות, שהביובית מסוגלת לפתור. ביובית בחדרה נותנת מענה לבעיות אלו באמצעות פעולה משולבת- מצד אחד, היא שואבת את הביוב שעלה, על מנת לפנות אותו בהמשך, לאתרי הפינוי במורשים, על פי המשרד להגנת הסביבה. מצד שני, הביובית ערוכה כדי לטפל בבעיה שהובילה לסתימה בצנרת מלכתחילה- אם מדובר בסתימה שמקורה בלכלוך, הביובית יכולה לנקות את קווי הביוב על ידי הזרמת מים בעוצמה חזקה. אם מדובר בשורשים בביוב, השורשים נחתכים וחומר מיוחד לקטילת שורשים מוכנס למקום. כך או אחרת, שימוש בביובית הוא ערובה לשמירה על הצנרת לאורך שנים.

החלפת צנרת בקלות

ייתכן מאוד, כי ההצפה בביוב שלכם נגרמה עקב העובדה, שהצנרת שלכם כבר ישנה מדי- סדקים שונים נוצרו בצנרת בעקבות בלאי ואלו התרחבו לסדקים גדולים, שהם הובילו לפיצוץ. החלפת צנרת או תיקונה היא אומנם עניין רציני, אך הוא נעשה בקלות רבה יותר מאשר בעבר. זאת, מאחר וניתן לטפל היום צנרת פגומה בחדשה ללא צורך בחפירה. מדובר, בעקרון, בהשחלת צינור נוסף בתוך הצינור שכבר קיים היום. הצינור המושחל עשוי מחומר חזק, שמחזיק מעמד לשנים רבות ובכך תורם לתקינותה של מערכת הביוב. ישנן חברות ביובית שמעניקות גם שירות זה, כך שכדאי לברר עליו בעת הזמנת משאית ביוב אליכם.

 


הוספת מאמר