• 09-12-2015
  • מאת master123456

המסת שומן

מדוע יש העדפה בשנים האחרונות לטיפולי המסת שומן?

עד לפני מספר שנים, הדרך הטובה ביותר להיפטר משומן עודף בגוף, או לפחות כך חשבו, היה בשילוב בין פעילות גופנית ושמריה על תזונה טובה- בשילוב עם טיפול שנקרא שאיבת שומן. בטיפול זה החדירו צינורית לתוך תאי השומן, ושאבו אותם , וכך הקלו על האנשים להיפטר משומנים עודפים. עם זאת, שיטה זו הייתה חודרנית למדי, והיו לה גם כמה השלכות מורכבות יותר. לכן, הפתרון העדיף כיום במרפאות האסתטיות הוא מתוחכם יותר, ואף יעיל יותר, וזה הפתרון של המסת שומן. יודגש כי הטיפולים הלל ושל המסת השומן מבפנים, ולא שאיבתו, הם בטוחים יותר, ובמקביל - צריך כמובן עדיין גם להקפיד לשמור על שגרת חיים בריאה יותר עם דיאטה מתאימה. המסת השומן עם זאת, עוזרת לכם ולגוף להתמודד עם המצב החדש, ולהגיע לתוצאות טובות יותר. אם כך, איך ההמסה מתרחשת?

שיטות שונות להמסת השומן בגוף

? הזרקה של חומס ממס - דרך אחת לבצע המסת שומן יעילה למדי, היא באמצעות זריקות מיוחדות. הזריות מכילות חומר אשר פשוט מפרק את תאי השומן. החומר עצמו נקרא פוספטידיל כולין. מבחינת ההשפעה שלו על הגוף אתם יכולים להיות רגועים - החומר איננו רעיל ולא פוגע בגוף (בוודאי לא במינונים שבהם הוא מוזרק ע"י רופא מומחה בתחום). לאחר שהחומר מפרק את השומנים, אלו מתפרקים ויוצאים בשתן, כך שאתם לא אמורים לסבול משינויים שונים בתחושות הגופניות שלכם. קחו בחשבון שהטיפול הזה מעט ארוך. לא מספיק לעשות טיפול אחד, ויש לתת בכל פעם לחומר להיקלט היטב בגוף. לכן, מדובר על סדרה שבין שלושה לארבעה טיפולים בהפרש של חודש - שאחריהם אתם תיראו כמו חדשים!

? גלי רדיו יוצרי חום - טכניקה נוספת לבצע המסת שומן יעילה למדי, היא באמצעות גלי רדיו. באמצעות מכשור מתקדם, משדרים את גלי הרדיו ומכוונים אותם עם אלקטרודות מיוחדות, לאזור שבו הצטברו תאי השומן העודפים. אתם לא אמורים לחוש בכאב, ולכל היותר מדובר על אי נוחות קלה וקצרה מאד, שלאחריה גם לא נותרות שום צלקות במקום (לצורך העניין -זה טיפול נהדר לאנשים אשר למשל חוששים מזריקות ומחטים). היתרון בגלי הרדיו הוא שיש להם השפעה כפולה. מצד אחד, החום הגבוה שגלי הרדיו פולטים, עוזר להמס את תאי השומן בתוך הגוף ולפרק אותם. מהצד השני, החום גם מעודד ייצור של חומר פנימי בגוף שנקרא קולוגן, וזהו חומר אשר באופן טבעי עוזר לפרק ממילא את תאי השומן, וכך אתם תוקפים את הנושא מכמה כיוונים.

? הזרקה של גז 3O/גז אוזון - טכניקה אחרת מיוחדת מאד לבצע המסת שומן, היא גם באמצעות הזרקה, אבל הפעם לא מדובר על הזרקה של נוזל, אלא דווקא של גז שנקרא אוזון. בגז האוזון, ישנו ריכוז גבוה מאד של חמצן, הרב היותר מאשר באוויר הרגיל שאנו נושמים. בעצם, אנחנו נותנים לגוף מנה גדולה מאד של חמצן, שמועברת ישירות לתאים. לחמצן בגופנו יש תפקיד חשוב מאד בפירוק תאי השומן הבלתי רווי, ואם מכניסים יותר חמצן לגוף ישירות לתאים - ברור שזה גם מעודד את הפירוק של אותם תאי שומן.

האם זה אפשרי לשלב בין הטיפולים?

התשובה היא חיובית בהחלט. רופא מומחה בתחום הטיפול בשומן, יכול להמליץ לכם לנסות לשלב בין שניים או שלושה טיפולים שונים. היתרון הוא כמובן שכך אתם יכולים לקבל תוצאות טובות יותר ואף מהירות יותר. עם זאת, חובה כמובן לפנות רק לרופא מומחה ובעל ניסיון, שכן עליו להפעיל את שיקול הדעת המקצועי שלו, לבחון האם מצבכם הרפואי מתאים לטיפול, וכיו"ב.


הוספת מאמר