• 01-05-2016
  • מאת avitheking12

איך לרדת במשקל בצורה בריאה

השאיפה לרדת במשקל מהר גורמת לנו לבצע טעויות שגורמות לנו דווקא לא לרדת במשקל, על אף תפריט דיאטה קפדני הקילוגרמים העודפים אינם נעלמים. זה הזמן לפנות לייעוץ מקצועי וללמוד איך  לרדת במשקל בצורה בריאה ונכונה.


איך לרדת במשקל בלי לפגוע בחילוף החומרים?


אם תשאלו את רוב האנשים איך לרדת במשקל הם יאמרו לכם שכדאי לצמצם משמעותית את כמות הקלוריות אותן אתם צורכים בכל יום. ידעתם כי כאשר אנכם צורכים את כמות הקלוריות הדרוש לגוף ישנה האטה בחילוף החומרים, כך גם מואט תהליך הירידה במשקל. גוף שלא מוזן כראוי לא יוכל להשיל במהרה את הקילוגרמים המיותרים. לבנייה נכונה של תפריט דיאטה כדאי לפנות לייעוץ מקצועי בו תלמדו איך לרדת במשקל תוך צריכת כמות הקלוריות הדרושה לגופכם.


השמנה עקב מתחים וחוסר שינה


ידעתם כי כאשר אנכם ישנים מספיק קשה יותר לרדת במשקל? אם אתם שואלים את עצמכם איך לרדת במשקל התשובה היא בראש ובראשונה שנת לילה טובה. בנוסף, כדאי לדעת כי גם מתח נפשי פוגע ביכולת שלכם לרדת במשקל, אם אתם לחוצים מאוד הגוף שלכם יפריש חומר בשם קורטיזול הגורם להשמנה באזור הבטן. זה הזמן להימנע מחוסר שינה ולעבור אל אורח חיים רגוע יותר, תצליחו לרדת במשקל באווירה נעימה ונטולת מתח בעזרת ייעוץ מקצועי וליווי של אנשי מקצוע בעלי ניסיון.


הרכבת תפריט תזונה מאוזן ומסודר


אם תדעו בכל רגע נתון מה אתם עתידים לאכול במהלך היום תהיו הרבה פחות מתוחים, הרבה יותר מאורגנים והרבה פחות ספונטניים כלפי מאכלים מיותרים ועתירי קלוריות. תפריט מאוזן יעניק לכם את כל אבות המזון הדרושים לגוף וגם את הפינוקים והחטאים הקטנים הדרושים לנפש.  שימו לב, אין תפריט אחד שמתאים לכולם, לכל אחד יש להתאים תפריט דיאטה משלו.


הוספת מאמר