• 12-06-2016
  • מאת 123itay123

זכיין- רכישה של עסק מוכן

זכיין- רכישה של עסק מוכן

בעולם שבו אנו חיים, ניתן לראות בכל עיר רשתות של מותגים שונים, אם בתחום המזון, ההלבשה , ההנעלה, הנדל"ן הפיננסיים ועוד. אנשים שפתחו עסקים של רשתות מזכות, הוכיחו כי השיטה הצליחה והם הגיעו להצלחה גדולה. אם אתה מעוניין להיות זכיין, יש לדעת, כי מדובר בתהליך ארוך שיש לבצעו בחוכמה וחשיבה נכונה ומומלץ תמיד, להתייעץ עם מומחים בתחום, כגון עורכי דין המתמחים בתחום הזכיינות, יועצים עסקיים וכדומה. שיטת הזכיינות, הינה שיטה מוכרת בעולם כולו, הזכיינים, הינם אנשי עסקים שמקבלים אישור מחברה גדולה כמו רשת מזכה שהיא בעל מותג מוכר וידוע המסכימה  למכור את השם שלה והידע, תמורת סכום שהרשת תקבע מראש.

זכיין- מה התחום המעניין אותך?

 

כל זכיין, יתעניין בתחום שמעניין אותו. אם  בתחום המזון, הנדל"ן ההנעלה או ההלבשה. ניתן למצוא הרבה תחומים ועל מנת שהעבודה תהיה מעניינת את הזכיין, כדאי כי יבחר בתחום האהוב עליו או כזה שיש לו בו ידע.  הבחירה בין הרשתות המזכות, עשויה לבלבל רבים.  לפני שסוגרים על העסקה וחותמים חוזה, כדאי כי תוודאו שהזכיינות תהי לכמה שיותר שנים. יש לבדוק את כל הפרטים נכונים ויש להתייעץ עם המומחים, כך שתהיו בטוחים, כי אתם בוחרים נכון.  יש לדעת כי בתחום הזכיינות יש שני צדדים למטבע.. מצד אחד של הרשת המזכה ומצד שני הזכיין. שני הצדדים הללו, מגיעים עם חששות לפני הבחירה לעבוד יחד.

  בחירת זיכיון- לא כל הנוצץ זהב...

 בגלל המגוון הרב של עסקי הזכיינות, חשוב לבחור את התחום הנדרש לכם שיש לכם ידע ומשיכה אליו ואת הרשת שתהיה ידועה ומצליחה. לפעמים יש לגייס משאבים כספיים מהבנקים בכדי להתחיל להקים את הסניף, לדאוג לפרסום ולרכוש סחורה מהספקים במידה ומדובר על הסעדה, הלבשה או הנעלה. יש להיצמד לעיצוב של הרשת המזכה ולכן, זכיין, חייב להישמע להוראות אלה.  מי שנכנס לעסקי הזכיינות, יכול להתפתח ולפתוח סניפים חדשים או לחלופין, אף לפתוח סניפים של הרשת המזכה בחו"ל ואפילו אם עובדים נכון, להתעשר ולמנף את העסקים.הוספת מאמר