• 13-06-2016
  • מאת avitheking12

תקשור להתמודדות עם אהבה נכזבת

התמודדות עם לב שבור אינה פשוטה בכל שלבי החיים, התסכול והכאב באים לידי ביטוי בתחומים רבים של החיים. רגע לפני שאתם מרימים ידיים כדאי לכם לדעת שהזמן כן מצליח לרפא את הלב השבור, אך למזלכם אין כל סיבה לחכות, היום אפשר כבר להשיג הקלה מהירה בעזרת תקשור במתכונת של החזרת אהבה או תקשור נשמות.

בעזרת תקשור תצליחו לתקשר עם הרבדים הפנימיים של הנשמה ולדעת מה אתם באמת רוצים. ייתכן כי הקשר הרומנטי שאבד כלל אינו משרת את טובתכם, ייתכן כי הפרידה היא צעד חיובי בעבורכם. תקשור יסייע לכם להכיר את עצמכם טוב יותר ולקבל את ההחלטות הנכונות. יש גם טכניקות תקשור להחזרת אהבה ישנה, ישנם מיסטיקנים הטוענים כי יש באפשרותם להחזיר אליכם בן זוג אבוד. אך למעשה, הם יכולים לעשות זאת רק כאשר הנשמה אכן מעוניינת בכך, רק כאשר ישנה התאמה בין שתי נשמות עם גורלות שלובים.

החזרת אהבה ישנה על פי תורת הקבלה

האהבה היא כוח רב עצמה, יש לו פוטנציאל חיובי וגם פוטנציאל הרסני הבא לידי ביטוי בעיקר במהלך פרידה. פנייה אל מומחה לתקשור מעולם המיסטיקה תסייע לכם בהתמודדות נכונה עם רגשות אהבה. יהיו מקרים בהם נרצה להחזיר אלינו אהבה ישנה, יהיו מקרים בהם נרצה לדעת האם הקשר אכן מתאים לנו? האם ישנו חיבור בין הנשמות? בין הפונים בנושאי אהבה ישנם גם רווקים ורווקות המבקשים לדעת האם העתיד צופן בעבורם קשר רומנטי כלשהו.

מומחי תקשור מסייעים בהתאם לטובתכם האישית, ייתכן מאוד כי במהלך הפגישה תבינו כי אין לכם כל צורך בהחזרת אהבה, תשמחו על ההזדמנות להתחיל מחדש מערכת זוגית בריאה יותר. תקשור הוא הזדמנות לתקשר טוב יותר עם עצמנו ולהיעזר בנשמות ואנרגיות ביקום לאיתור המסלול הנכון ביותר עבורי. קיימות בתורת הקבלה היהודית טכניקות החזרת אהבה, אך לא תמיד ניתן לעשות בהן שימוש או לקבל את התוצאות הרצויות לכם.

אם אתם זקוקים לסיוע או הכוונה בתחום הזוגי תקשור יפתח בפניכם עולם חדש ומרתק של אנרגיה, מסע מופלא ומאתגר אל תוך עצמכם. יש לכם הזדמנות להתחזק ולחזק.


הוספת מאמר