• 03-07-2016
  • מאת avitheking12

דיאטת כאסח ל-3 ימים

כולנו מכירים את הרגעים בהם אנחנו מחליטים לרדת במשקל מהר, יכול להיות שבעוד כמה ימים יש לנו אירוע חשוב או פגישה חשובה ואנחנו רוצים להיראות הכי טוב שאפשר. האם בעזרת דיאטת כאסח נוכל לרדת במשקל בתוך כמה ימים? התשובה לכך אינה חד משמעית, ירידה בריאה במשקל דורשת יותר מכמה ימים וכדאי לגשת אל דיאטנית או להתייעץ עם צוות מקצועי באשר לדרך הכי טובה בעבורי לירידה במשקל.

קיימות המלצות על דיאטות כאסח המבטיחות כי בתוך כמה ימים תצליחו להוריד 2-5 קילוגרמים, הדיאטות האלו קיימות בשוק כבר עשרות שנים. אם אכן אפשר היה לרדת במשקל בצורה בריאה כל כך מהר הרבה מאוד אנשים היו עושים זאת. במבחן המציאות דיאטת כאסח תוכל לסייע לכם להוריד כ-2 קילוגרמים בתוך כמה ימים אך המחיר אותו תשלמו יהיה פגיעה בבריאות הגוף, תהיה זו ירידה במשקל אחריה אתם ככל הנראה תעלו בחזרה אל הקילוגרמים שהשלתם יחד עם תוספת.

דיאטה חד פעמית

חשוב מאוד להבדיל בין דיאטת כאסח בריאה בה אפשר להתמיד למשך תקופה ארוכה לבין דיאטת כמה ימים אותה יש להפסיק לאחר שבוע לכל היותר. דיאטת כאסח בריאה ונכונה היא כזו בה תוכלו לדבוק למשך תקופה ארוכה, דיאטת שמבוססת על כל אבות המזון וכמות קלוריות מספיקה לתפקוד תקין ובריא של הגוף. דיאטה נכונה תעלה אתכם על המסלול הנכון לקראת אורח חיים בריא, זוהי הדרך היחידה בה תצליחו לרדת במשקל וגם לשמור על המשקל החדש.

דיאטת כאסח של 3 ימים יכולה לגרום לרזייה מהירה אך היא אינה מומלצת בהעדר איזון מספק ורכיבים תזונתיים רבים להם זקוק הגוף. דיאטות קיצוניות עלולות לפגוע בבריאות, הדרך הטובה ביותר לירידה במשקל היא דיאטה המבוססת על ייעוץ מקצועי.

 


הוספת מאמר