• 15-10-2020
  • מאת Adva11

הצביעה הכי יעילה למתכות

צביעה היא דבר שנעשה כל הזמן. אנחנו צובעים את הקירות של הבית כל כמה שנים ומחדשים אותם, אנחנו צובעים בחוברות צביעה בתור ילדים ואנחנו רוכשים מוצרים שמגיעים בכל מיני צבעים כמו בגדים, נעליים וממוצרי חשמל ועוד רבים רבים אחרים. אחת מטכניקות הצביעה היא של צביעה בתנור, ועליה כעת נרחיב.

למה עדיף צביעה של פריט בתנור

צביעה בתנור נחשבה מן הרגע בו היא נעשתה לראשונה ועד לעצם היום הזה להיות אפשרות הצביעה הכי יעילה עבור פריטים שאותם רוצים לצבוע בצורה אחידה, שמתחברת באופן חזק אל הפריט וגם מתייבשת בצורה יחסית מהירה. דבר זה עדיף עבור מתכות שאותם צובעים.

תעשיות ייצור רבות מבצעות שימוש בצביעה בתנור, וכאשר מציעים ללקוח מוצר שצריך לעבור צביעה, ישנה האפשרות של מוצר שצבוע בטכניקת צביעה אחרת או כזו שמתבצעת על ידי שימוש בתנור. לפעמים זה אומר כי העלות יכולה להיות גדולה יותר, וזה משהו שרבים בוחרים עבור מוצר שיהיה בסופו של דבר באיכות יותר גבוהה.

אלו מוצרים עדיף לצבוע בזו השיטה

מוצרים שהבלאי שלהם יכול להיות גבוה, או כאלה שחשופים אל שמש או גשם, עדיף כי הם יהיו צבועים בצורה שתבטיח כיסוי מלא וחוזק של הצבע לאורך של שנים רבות. מוצרים שעוברים צביעה בתנור יכולים להיות המסגרות של חלונות ופתחי מרפסות, כאשר צביעה בתנור מביאה אל תוצאת גבוהה של עמידות לחלון שנמצא לא רק מהצד הפנימי אלא גם מן הצד החיצוני שחשוף לאיתני הטבע.

מוצר נוסף הוא הצבע של הרכבים שבהם כולנו נוסעים, כאשר הצבע הזה חייב להיות בעל עמידות גבוהה בשל היות הרכב באזורים חיצוניים בזמן של נסיעה. ישנם עוד מוצרים רבים שרובם יהיו עשויים ממתכת, ועבור כולם הצביעה הכי טובה תהיה בזו הטכניקה.


הוספת מאמר