• 21-10-2020
  • מאת Adva11

הדרך הכי טובה לצביעה של מתכת

אנחנו חיים בעולם של צרכנים, בו יש מבחר עצום של מוצרים שאותם ניתן לרכוש בכל מיני דרגות של איכות ובכל מיני דרגות של מחיר גם כן. הייצור המוגבר הפך להיות מאוד מהיר ומשוכלל, אבל ישנן טכניקות של צביעה שפשוט מנצחות שנה אחר שנה את כל השאר. אחת מאלה משמשת עבור צבעים למתכת בצורה בולטת משך שנים.

איך צובעים מתכות

הצביעה הכי אופטימלית עבור צביעה של מתכות היא צביעה אלקטרוסטטית. מדובר בצביעה שבה יש שימוש בחשמל שמצמיד את אבקת הצבע מבין צבעים למתכת הזמינים אל המשטח שאותו רוצים לצבוע, ולאחר מכן סוגרים את הצבע הזה על ידי הכנסה של המשטח לתנור. הצביעה יוצאת לא רק אחידה מכל עבר שנצבע, אלא גם איכותית בצורה שמצמידה את הצבע אל המשטח באופן הדוק למדי. הצביעה מן הסוג הזה נחשבת להכי פופולארית עבור מוצרי מתכת בשל המשטח החלק שלהם, ואם רוצים לוודא כי מדובר בצביעה איכותית, פשוט בודקים איזה סוג של טכניקה מיושמת עבור המוצר שאותו רוצים לרכוש והוא ממתכת עשוי.

החשיבות של צביעה נכונה

למה זה כל כך חשוב לצבוע את המתכת בצבע נכון? מכיוון שדי בקלות צביעה לא איכותית תוכיח את עצמה בתור כזו. תוך מעט זמן כבר יחלו סימנים של קילוף אשר יראו את משטח המתכת שנמצא לו מתחת לצבע, ודבר זה יכול להיות מאוד לא נוח מכיוון שבפעמים רבות מדובר במוצר העושי מתכת הוא גדול מימדים, כזה שמצריך פירוק והרכבה מחדש על מנת להעביר אותו לצביעה עם צבעים למתכת שיהיו בפעם הנוכחית הרבה יותר טובים. מאוד לא מומלץ לצבוע מתכת עם כל צבע אחר מלבד צבע ייעודי למתכת, ואם לא בטוחים איך ועם מה צובעים, תמיד זה עדיף לפנות אל צבע מקצועי שמבין בכאלו נושאים.


הוספת מאמר