• 30-12-2020
  • מאת Adva11

הבסיס של כל מיטה

בסופו של כל יום כל אדם וכל אישה וכל ילד עוברים אל חדר השינה שלהם, שם מחכה להם מיטה נעימה ונוחה המוכנה לקראת שינת לילה טובה. הבחירה של מיטה מתחלקת לשני חלקים, האחד של המזרון עצמו, והשנייה של בסיס המיטה שעליו המזרון יהיה מונח. מלבד בחירה לפי מידות רלבנטיות, מה בדיוק צריכים לוודא שקיים באותו בסיס מיטה? קראו הלאה.

מה חשוב שיהיה בבסיס של המיטה

עץ איכותי – מכיוון שעל המיטה מונח לא רק מזרון אלא גם משקלו המלא של אדם, זה חשוב כי הבסיס שנרכש יהיה בעל עמידות גבוהה ויכול לשאת משקל רב ללא כל בעיה. כדי להיות עם "ראש שקט" מהבחינה הזו, הכי עדיף להשקיע עם רכישת בסיס מיטה מעץ אורן מלא ואיכותי, כך שיודעים לבטח שהוא לא יישבר כך סתם לפתע באיזה לילה.

ארגז מצעים – אי אפשר להמעיט בערכו של ארגז מצעים. זה עוד מקום של אחסון שמתקיים לו ללא מפרע בתוך רהיט קיים, וכאשר מדובר בבסיס מיטה זוגית, המרחב של האחסון נדיב פי שתיים עבור אחסון של פריטים גדולים ועבים במיוחד. זה המקום האידיאלי לשים מצעי מיטה ושמיכות מבלי להעמיס על ארון הבגדים באותו החלל.

מה העלויות של בסיסי מיטה

כמה כבר עולים בסיסי מיטה? המחיר תלוי במידה רבה באיכות ובחומרים שממנו עשויה המיטה, אך גם במותג עצמו שמעלה את העלות במידה רבה. באופן ממוצע העלות עבור בסיס מיטה מעץ ללא כל עיצובים מיוחדים יכול לעלות כמה מאות שקלים, כאשר המחיר עולה ככל שהמיטה בעלת מיטה יותר גדולה ומכילה אבזור נוסף כמו ארגז מצעים, ריפוד וראש מיטה. מה בוחרים זה כבר עניין אישי של העדפה ושל צורך שמשתנים מאדם לאדם.


הוספת מאמר