• 11-02-2021
  • מאת Adva11

למה עדיפה קלנועית

יש כמה דרכים טובות שאיתן כל אדם יכול להתנייד לו ממקום אחד לשני. יש כאלה שפעילים בכמה דרכים ולא רק בדרך אחת, אבל לרוב הדרך העיקרית היא זו שתהפוך להיות הדרך בשימוש הכי גבוה. האם ניתן לראות כי אנשים עוברים להתנייד בצורה אחרת מכל מה שהיו רגילים אליו, בעידן שבו כלי הנסיעה הופך להיות קלנועית חשמלית קטנת מידה ומשקל? במקרים רבים היא הופכת להיות גם הכי עדיפה תוך זמן שימוש די קצר.

שאלה של עלות

לא מעט אנשים שנמצאים בגיל השלישי מגיעים לשם כאשר אין להם כספי פנסיה רבים שיכולים לכלכל את שארית חייהם בכבוד וללא כל בעיה. דבר זה מוביל אל שורה ארוכה של צעדים אשר נקטים על מנת לקמץ ככל האפשר בהוצאות היומיות, החודשיות והשנתיות. את זה ניתן לעשות גם על ידי המכירה של כלי הרכב שרק גורם להוצאה כספית גבוהה. לאחר מכן ניתן לעבור אל קלנועית חשמלית שעולה הרבה פחות בהשוואה לכך, ומביאה איתה רמה גבוהה של ניידות, בעיקר אם מתניידים סביב רחובות אותה העיר בה גרים.

גם עניין של נוחות

להיות משועבדים לתחזוקה של רכב פרטי יכול להיות דבר שהוא לא רק יקר מבחינה כספית, אלא אף מתיש מבחינת התחזוקה וכל מה שרכב למעשה צריך. החלופה הכי זולה היא בצורה של נסיעה בתחבורה ציבורית, אבל הפעולה הזו לא נוחה בכלל, אם מבינים כי צריכים להמתין לקו אוטובוס בתחנה ייעודית, ואפילו לעבור מסלול ארוך וכמה קווים כדי להגיע אל המקום אליו מכוונים. במקום זאת ניתן לעבור אל נסיעה עם קלנועית חשמלית, שהיא פשוטה ונוחה מבחינה תפעולית, רק מדליקים את הרכב ואותו גם לא שוכחים בקלות רבה להטעין...


הוספת מאמר