• 25-12-2021
  • מאת בנות1234

כיצד להשיג שפע בחיים מאמר על שפע של קריסטלים

מאמר על שפע של קריסטלים
לכל אחד מאתנו יש את אנרגית השפע שמוגדרת כ- "אנרגית החיים", זוהי אנרגיה בסיסית שהולכת וגדלה ומצמיחה אותנו בחיים. שפע בחיים הוא :ביטחון חומרי פיזי וריגשי, אהבה, הגשמה עצמית, עצמאות מימוש עצמי ועוד.
הגדרה שפע בחיים
שפע בחיים הינה אנרגיה שמקיפה את ההילה שלנו אשר עוצמתה הוא ביצור השמחה, העלאת כוח הרצון והביטחון ותחושת המוגנות והאנרגיה האישית. משמעות השפע בחיים הוא ביצירת האור בכל מעגלי החיים כך שברגע שהאור נדלק הוא ממשיך להניע אותנו ומצמיח אותנו ואת העשייה למימוש ולהנאה מהפירות.
הילה והקשר לשפע בחיים
הגוף הפיזי שלנו מוקף בהילה אנרגטית שבנויה ממספר מעגלים אנרגטיים שנותנים תמונה אנרגטית אישית על כל אדם ואדם ולה יכולת למגנט את השפע אילנו. במובן שפע אני מתכוונת למובן הרחב של שפע רוחני ופיזי שמשתקף גם בהנהלותינו, בהתייחסותו לחיינו וליקום ולמשיכת הצלחה. אחת המטרות שלי בלווי הרוחני באמצעות תקשור וריפוי רוחני הוא לאפשר למטופל את היכולת להגדיל את אנרגית השפע מאחר ואנרגיה זו מזינה את מעשיו ומביאה לידי מימוש היעודים של הנשמה.

שימוש באבני קריסטלים ליצירת שפע בחיים
עוצמתם והשפעתם של אבני הקריסטלים היא בהחדרת אנרגיה חיובית שמשדרת לגוף נפש רוח לתודעה ולסביבה ולהדהוד האנרגיה החיובית להילה ולגופים האנרגטיים של האדם על מנת לאזן חוסר ו/או עודף אנרגטי וגם לפעמים מאפיינים גופניים כגון חוסר בברזל וכדומה. האנרגיה החדשה משפיעה על המחשבה, הרגש ,ההתנהלות וההתנהגות שלנו. כיום ניתן למצוא חנות למכירת קריסטלים באינטרנט בקלות
שימוש באבני קריסטלים לסיוע בחוסר רצון

חוסר רצון מתבטא בחוסר חשק שמוביל לחוסר בעשייה ולאדישות. המקור של חוסר רצון הוא בחוסר אנרגיות בהילה שיכול לנבוע מאכזבה שחווינו שהמשיכה להשפיע על שאר המעגלים בחיינו, תחושת כישלון ,טראומה ריגשית. חוסר רצון משתקף בהילה בתחילה כמקום שחסרה בו אנרגיה,והשפעתו בירידת האנרגיה בכל הגופים ובהילה ,בחוסר היכולת להניע לשינוי ולפעולה. הביטוי לחוסר רצון לדוגמא יכולים להיות עצלות,בטלה,בדידות,דיכאון ועוד.

אבני קריסטלים שיכולים לעזור במקרים של חוסר רצון
כמטפלת רוחנית אני בוחנת, מתקנת ומטעינה את מרכיבי ההילה השונים בעת טיפולי גוף-נפש רוחניים על מנת לגרום לאנרגיה להיות מאוזנת. כאשר מטופל מאוזן אנרגטית המעגל האנרגטי שלו מושך עבורו אהבה ,עשייה ,חשיבה חיובית וביטוי עצמי. הטיפול הרוחני נעשה בהתאמה לאיזון הצ'אקרות שאחראיות על יצירת ביטחון עצמי והם:
צ'אקרת הבסיס שאחראית על אופן התנהגות האדם במצבי לחץ, פחדים, הישרדות ועבודה על איזון הצ'אקרה מרגיע ומעלה את היכולת להתמודד עם הפחדים ותחושת הביטחון בחיים.
צ'אקרת הבטן מחזקת את היכולת לקבל החלטות וצ'אקרת מקלעת השמש שמחזקת את יכולת הביצוע והאמונה העצמית.
אבן קריסטל טורמלין לצ'אקרת הבסיס אבן קריסטל שייכת לצ'קרת הבסיס ידועה כשומרת ומגנה מאנרגיות שליליות ועין הרע, מקרקעת ומרגיעת מפני פחדים וחרדות (מומלץ לא להוריד את הקריסטל מהגוף מדי כמה ימים בשל עוצמתי).
אבן קריסטל עין הנמר לצ'אקרת הבסיס
אבן קריסטל עין הנמר טייגר אי שייכת לצ'אקרת הבסיס ועוזרת להרחיק רגשות שליליים בתקופות קשות ומורכבות ומפתחת אחריות והגשמה עצמית.
אבן קריסטל קארנילין לצ'אקרת הבטן אבן קריסטל הקארנליין שייכת לצ'אקרת הבטן. השימוש בקארנליין מעלה את האנרגיה האישית והביטחון העצמי, שימחת החיים ולכן מעוררת יצירתיות ועשייה.
אבן קריסטל סיטרין לצ'אקרת מקלעת השמש אבן קריסטל השייכת לצ'אקרת מקלעת השמש מוכרת כאבן קריסטל שמושכת שפע מאזנת את ההילה ומתגברת את האנרגיה האישית והכללית ומעודדת ביטחון עצמי וכוח הרצון.

שימוש באבני קריסטלים לסיוע לפחדים
פחד היא תחושה של סכנה ,שגורמת להתרחקות והימנעות מעשייה מתוך חשש להיפגע. הפחד מגביל את ההתנהלות והתפקוד שלנו. לדוגמא פחד ממחלות יכול לגרום למחשבות טורדניות וכפייתיות ממחלה כלשהי עד לאמונה שיש לאדם את המחלה. פחד גורם להופעת תסמינים שונים כגון כאב ראש, כאבי בטן ובהליכה לבדיקות ועוד.

תהליך הריפוי האנרגטי בשילוב אבני קריסטלים מתייחס לעבודה האנרגטית על הצ'א'קרות.ה צ'אקרות הן מוקדי אנרגיה אחת אחרי השנייה מהרגלים ועד לקודקוד הראש,של איזון או חוסר איזון שמשפיעים על אופן חשיבתנו,והתנהגותנו.בתהליך הריפוי בשילוב קריסטלים,מניחים על מוקדי האנרגיה בגוף, הצ'אקרות, אבני קריסטלים שלהם אנרגיה שמחלחלת לצ'אקרה ומשנה את האנרגיה בה לאנרגיה חיובית ומאפשרת את הריפוי שלו אנו שואפים.

אבן קריסטל טורמלין לצ'אקרת הבסיס אבן קריסטל הטורמלין שייכת לצ'קרת הבסיס ידועה כשומרת ומגנה מאנרגיות שליליות ועין הרע, מקרקעת ומרגיעת מפני פחדים וחרדות(מומלץ לא להוריד את הקריסטל מהגוף מדי כמה ימים בשל עוצמתי).
אבן קריסטל אמטיסט לצ'קרת העין השלישית אבן קריסטל האמטיסט השייכת לצ'קרת העין השלישית, ובהנחתה על המצח מגוננת מפני פחדים ,אנרגיות שליליות ומחשבות שליליות.

אבן קריסטל אוניקס שחור לצ'קרת הבסיס אבן קריסטל האוניקס השייכת לצ'אקרת הבסיס מטפל אנרגטית בתחושות של דיכאון ומחשבות שליליות.

שימוש באבני קריסטלים לסיוע לחוסר ביטחון
חוסר בטחון הינה תחושה של חוסר הערכה עצמית ופקפוק ביכולת להניע מהלכים בחיים, שמוביל לקושי לקבל החלטות, ביקורת עצמית, דרכי חשיבה שליליים, צורך בחיזוקים מהסביבה ,נטייה להיות מושפעים מדעות של אחרים.
אבן קריסטל קארנילין לצ'אקרת הבטן אבן קריסטל הקרנליין השייכת לצ'אקרת הבטן. השימוש בקארנליין מעלה את האנרגיה האישית והביטחון העצמי, שימחת החיים ולכן מעוררת יצירתיות ועשייה.
אבן קריסטל סיטרין לצ'אקרת מקלעת השמש אבן קריסטל הסיטרין השייכת לצ'אקרת מקלעת השמש מוכרת כאבן קריסטל שמושכת שפע מאזנת את ההילה ומתגברת את האנרגיה האישית והכללית ומעודדת ביטחון עצמי וכוח הרצון.
אבן קריסטל אגת בלו לייס לצ'אקרת הגרון אבן קריסטל הבלו לייס אגת שייכת לצ'אקרת הגרון מרגיעה ומקלה  על שחרור פחדים ,כאבים רגשיים,מאזנת את צ'קרת הגרון לביטוי עצמי ומובילה לעלית הביטחון העצמי.

איך מייצרים שפע באמצעות אבני הקריסטלים
לפני הכל עלינו לבדוק היכן אנו רוצים שפע בחיינו: בעבודה ,בזוגיות ,בבריאות ועוד.
לקחת אחריות רק על מה שבאחריותנו.
ללמוד לקבל ולא רק לתת לאחר.
שימוש במדיטציה להעלאת המודעות העצמית בשילוב אבני הקריסטלים :
שימוש באבן קריסטל הטורמלין /אוניקס שחור לאיזון צ'אקרת הבסיס ולשחרור הפחדים ומניעתם.
שימוש באבן קריסטל הקארנילין להעלאת האנרגיה האישית השימחה והביטחון העצמי.
שימוש באבן קריסטל הסיטרין שתעזור לנו למשוך שפע לחיינו ותאפשר לנו להפעיל את עצמנו באנרגיה חיובית שתועיל לנו במימוש תוכניותינו.
שימוש באבן קריסטל עין החתול שייך לצ'אקרת העין השלישית והכתר המאפשרת התבוננות שונה ללא שיפוטיות על מצבים שונים בחיים ,ומקנה הגנה וביטחון ומאפשרת לגלות את הפוטנציאל שקיים בתוכנו.


הוספת מאמר