• 11-01-2022
  • מאת OKTOPOD

השקעה קטנה בנדל"ן: איפה כדאי להשקיע 500K ש"ח?

סוגים שונים של השקעות נדל"ן קטנות

השקעה קטנה בנדל"ן יכולה להיות אפיק השקעה אטרקטיבי, שכן היא מאפשרת למשקיע לרפד את כיסו בהכנסה פסיבית. הנכס יכול להיות שטחי מגורים, מסחר או משרדים, והשוכר ישלם דמי שכירות למשכיר לאחר רכישת הנכס.

ישנם שלושה תחומי השקעה עיקריים שצריך לבחון: דירות, קרקע או נכס מסחרי. אתה יכול לבחור אחד ולמצוא מקום שהוא ברמת ההשקעה שלך להחזר טוב על ההשקעה.

1. השקעת נדל”ן בפריפריה

בשכונות הפופולריות בישראל לא יהיה ניתן למצוא מקום אטרקטיבי למכירה במחיר של 500,000 שקל.

המשימה של מציאת נכס עם פערי תשואה גבוה משאר העיר היא קשה וצריכה להיעשות על ידי התחשבות במשתנים שונים כמו מיקום וביקוש. אבל אם תערכו מחקר מעמיק, תמצאו נכסים שיש להם פערי ביקוש גבוהים יותר מאזורים אחרים בעיר. כאשר בונים נכס, כדאי לזכור כי כל אזור מביא הזדמנויות ומגבלות שיש לקחת בחשבון. עם המגוון הרחב של טווחי המחירים המצויים בשכונות, כדאי להסתכל על כולם ולחקור טוב טוב לפני שנכנסים לעסקה.

2. השקעת נדל”ן בקרקעות

קרקע חקלאית היא בהחלט אפשרות השקעה שכדאי לשקול, אבל קודם כל יש לבצע כמה בדיקות חשובות מאוד. חשוב לדוק את תוכניות הפיתוח של הוועדה להפשרת קרקע ולוודא שלא מדובר בהונאה.

כמו כן, כדאי לבדוק האם הקרקע פרטית ואינה משמשת למטרות תעשייתיות ולבחור באזור עם רמת הפשרה גבוהה ככל האפשר.

3. השקעות קטנות בנדל"ן מסחרי

יש ביקוש הולך וגובר לשטחי משרדים בשוק, אפילו בעיצומו של משבר הקורונה. אם יודעים לחפש את העסקאות הנכונות, לעיתים, עלות הרכישה הכוללת יכולה להיות זולה יותר יחסית מהשכרה של אותו שטח מסחרי.

קניית חנות או משרד באזור פריפריאלי יכולה להיות השקעה חכמה, במיוחד כאשר מוצאים עסק חדש שנבנה והמחיר נמוך. לרוב, כאשר מוצאים שוכר מתאים, הוא גם ישכיר את הנכס לתקופה ארוכה מראש. כך שאם הצלחתם לצבור הון של 100,000-300,000 ₪, כדאי לעשות מחקר שוק בכיוון הזה.

אצלנו ב-Nadlan4You תוכלו למצוע מידע מקיף אודות השקעות נדל”ן קטנות - מקס’ מיליון שח! כולל מאגר גדול של נכסים להשקעה! במידה ותרצו, נוכל ללוות אתכם החל מתהליך רכישת הנכס, ועל למציאת שוכרים לאחר העסקה.

מקווים שהצלחנו לתת לכם מעט מידע וזווית שונה על הדברים. בהצלחה!


הוספת מאמר