אחסון תכולת דירה – פתרון זמני

אנחנו רואים את זה בעיקר בארצות הברית. מכיוון שארצות הברית היא גדולה ויש בה הרבה מדינות, אנשים שעוברים דירה או עוברים ממדינה ומדינה, מאחסנים את תכולת הדירה שלהם ועוברים למקום אחר.

אודות שי אלרואי

שי אלרואי יזם נדל”ן ואיש עסקים שפועל בשוק האמריקאי בעשרים השנה האחרונות, עובר בקפדנות על כל הנתונים שמתפרסמים, לומד אותם, מנתח אותם ומתנהל על פיהם.

הלוואה לכל מטרה

מעוניינים לשפץ את הבית? מרגישים שאתם חייבים לטוס לחופשה בחו"ל? זקוקים למימון מידי? הלוואה לכל מטרה יכולה להיות מה שאתם מחפשים. הלוואה שכזו תהיה לרוב בסכומים לא גבוהים במיוחד והיא יכולה לתת פתרון מהיר ונוח לכל מטרה.

קבלן תמ"א 38

בשל ריבוי המבנים במדינת ישראל שאינם עומדים בתקני הבטיחות לרעידות אדמה, יצאה המדינה בפרויקט הקרוי "תמ"א 38" אשר למעשה מאפשר לכל בעלי הדירות שנבנו לפני 1980 ליהנות מחיזוק ומתוספת של חדרי ביטחון. קבלן תמ"א 38 הינו קבלן אשר יש ביכולתו הארגונית והמקצועית להוציא אל הפועל פרוייקט שכזה.

משקיעים בנדל"ן מסחרי

אחת ההשקעות שסוחרים בנדל"ן יודעים לבחור בקפידה היא עבור משרדים למכירה בתל אביב שתמיד מצליחה לגייס את גורם המשיכה העילאי של עסקים מכל התחומים לעיר זו.

ניהול נכסים בנס ציונה

ניהול נכסים בנס ציונה, מסוגלת לסייע לבעל נכס כלשהו. נכס יכול להיות לדוגמה - חנות להשכרה או למכירה, משרד למכירה או להשכרה, מוסך להשכרה או למכירה, דירת מגורים להשכרה, דירת מגורים למכירה וכדומה.

איך בוחרים חברת ניקיון משרדים?

ניקיון הוא א' ב' של חיים טובים, ומהסיבה הזאת אנו משקיעים זמן רב, מאמץ רב ולעיתים גם לא מעט כסף כדי לשמור על ניקיון הסביבה בה אנו חיים, וזה נכון הן עבור הבית הפרטי והן עבור מקום העבודה.

ייעוץ משכנתאות

היום ייעוץ משכנתאות היא רכישת בעיה לבנייני דירות משלמים על זה. מחירי דיור דאייה להוביל אנשים רבים המחפשים לקנות נכס מסוים, לבצע את התשלום לאחר לקיחת הלוואה מהבנק. הלוואה, משכנתא או Bsmh- שלה, מתרחשת כאשר אין קונים את מלוא הסכום לשלם לבעל הנכס את המגיע לו. כמובן, בשל לקיחת הלוואה כדי לשלם ריבית וזה יעלה לנו יותר, אבל לצבוט נוכל לקיים את התחייבויותינו. קבלת משכנתא אם הייעוץ כי הוא מאוד חשוב כי זה יהיה גורם מפתח שנבחר להתחקות על עקבותיו נטילת ההלוואה.

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות