אחסון תכולת דירה – פתרון זמני

אנחנו רואים את זה בעיקר בארצות הברית. מכיוון שארצות הברית היא גדולה ויש בה הרבה מדינות, אנשים שעוברים דירה או עוברים ממדינה ומדינה, מאחסנים את תכולת הדירה שלהם ועוברים למקום אחר.

אודות שי אלרואי

שי אלרואי יזם נדל”ן ואיש עסקים שפועל בשוק האמריקאי בעשרים השנה האחרונות, עובר בקפדנות על כל הנתונים שמתפרסמים, לומד אותם, מנתח אותם ומתנהל על פיהם.

קבלן תמ"א 38

בשל ריבוי המבנים במדינת ישראל שאינם עומדים בתקני הבטיחות לרעידות אדמה, יצאה המדינה בפרויקט הקרוי "תמ"א 38" אשר למעשה מאפשר לכל בעלי הדירות שנבנו לפני 1980 ליהנות מחיזוק ומתוספת של חדרי ביטחון. קבלן תמ"א 38 הינו קבלן אשר יש ביכולתו הארגונית והמקצועית להוציא אל הפועל פרוייקט שכזה.

משקיעים בנדל"ן מסחרי

אחת ההשקעות שסוחרים בנדל"ן יודעים לבחור בקפידה היא עבור משרדים למכירה בתל אביב שתמיד מצליחה לגייס את גורם המשיכה העילאי של עסקים מכל התחומים לעיר זו.

ניהול נכסים בנס ציונה

ניהול נכסים בנס ציונה, מסוגלת לסייע לבעל נכס כלשהו. נכס יכול להיות לדוגמה - חנות להשכרה או למכירה, משרד למכירה או להשכרה, מוסך להשכרה או למכירה, דירת מגורים להשכרה, דירת מגורים למכירה וכדומה.

מערכות כיבוי אש לבניין גבוה

מערכות כיבוי אש לבניין גבוה, יכולות למנוע התפשטות של שריפה קטלנית. בניינים גבוהים מאכלסים כמות גדולה של אנשים, ולכן יש חשיבות לכך שתהיינה בהם, מערכות לגילוי אש, וגם מערכות לכיבוי אש.

אז למה בכלל לטרוח בנייה ירוקה

בנייה ירוקה נעשית יותר ויותר פופולרית כיום, מדובר בשיטת בנייה עם מחשבה לקדימה הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. בנייה ירוקה נועדה לעשות את החיים שלנו קלים יותר ובו בזמן לשמור על איכות הסביבה כמה שיותר על מנת ליצור עתיד נקי ובריא יותר לדור שבא אחרינו. עם שיטת בנייה זו ניתן להשתמש באור הטבעי בצורה הרבה יותר יעילה, הרבה יותר פשוט לשמור על טמפרטורה אחידה בתוך הבית ואפילו אפשר לצמצם את צריכת המים.

מפקח בניה לרשותך

פעמים רבות אנשים מתחילים עבודות בנייה גדולות ללא העזרות במפקח בניה, ובכך ללא יד מכוונת ממומחה אינם מקבלים את התוצאות להן ציפו. מפקח בניה נמצא שם בשבילך, מטרתו היא לדאוג לאינטרסים שלך ולביטחונך. על מנת להבטיח תוצאות מבטיחות ומבנה העומד בכל תקנות הביטחון חשוב להיעזר במומחה ולכן כדאי לעבוד עם מפקח בניה.

פיקוח בניה השקט שלך

פעמים רבות אנשים מתחילים פרויקטים גדולים ללא המחשב שיש להם צורך בפיקוח בניה. פיקוח בניה הינו הכרחי לעבודות בניה גדולות כגון בניה של בניין מגורים, בניין משרדים, בתים פרטיים או עבודות שיפוצים נרחבות. פיקוח בניה הינו תחום הכולל בתוכו בדיקה של כל העבודות אותן מספקים לך כלל בעלי המקצוע איתם אתה עובד.

תמ"א 38- הביטחון שלך

תמ"א 38 הינה תכנית חידוש עירונית הטומנת בתוכה חידוש וייפוי המבנה הקיים תוך כדי חיזוק מבני שלו. לתכנית יתרונות רבים הכוללים חידוש המבנה מבחינת אלמנטים אסתטיים (כגון צביעה, שיפוץ נרחב וחידוש האזור מסביב לבית), אלמנטים של הרחבת המבנה (כל בית מקבל כ25 מ"ר תוספת) וכמובן אלמנט הביטחון בו דואגים לחזק את מבנה הבית כך שיעמוד בפני מפגעי טבע.

מבנים ניידים למכירה והשכרה

גל-רן מתמחה בהשכרה ומכירה של: מבנים ניידים למכירה והשכרה, שירותים ניידים ומקלחות ניידות. המבנים של גל-רן מהווים פתרון מושלם ויעיל לאירועים. לאירועים בטבע ובבית, מסיבות, הפקות, כנסים, טיולים, ועוד.

רכישת קרקע לבנייה

במהלך התקופה האחרונה אנשים רבים שמעוניינים היו לבנות את בית חלומותיהם בחרו לעשות זאת בשיטה של רכישת קרקע לבנייה והקמת בית המגורים שלהם עליה. הפופולאריות של שיטה זו נובעת מכמה יתרונות חשובים:

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות