חשבונית לשכיר טקס פיי

טקספיי כחלק מתפיסת עולמה לספק מטריה ניהולית ואסטרטגית כוללת , קוראת לפרילנסר/עצמאי שעומד לצאת לדרך חדשה, להשקיע מחשבה והתמקדות בהכנת תוכנית עסקית מקצועית כצעד הראשון,הנחוץ לכל מהלך עסקי.
בכדי שנוכל לייצר ולבנות עבורך תוכנית עסקית אפקטיבית ורציונלית אנו נדרשים להבנה נכונה בתחומי כלכלה, שווקים, ראייה אסטרטגית וטקטית, טכנולוגיות, צרכים שונים.
התעלמות מאחד התחומים יכולה להביא לכתיבת תוכנית עסקית מוטעית, וזו יכולה להוביל לכישלון הקונספט העסקי ואובדן היוזמה וההשקעה.
אנו, בטקספיי, מאמינים שההצלחה שלך היא גם ההצלחה שלנו ובבניית תוכנית עסקית אמיתית, ריאלית תוך ניתוח מלא ונכון של הנתונים הרבים תמנע ממך את כישלון הרעיון העסקי שלך ואובדן היוזמה, הזמן, וההשקעה הכספית שלך.
לצורך כך אנו נקדיש לך את מיטב המוחות בהבנת הקונספט העסקי של העסק שלך ונתווה לך דרך בתוכנית עסקית מקיפה ובשפה פשוטה שגם את/ה תוכל/י להבין אותה ולפעול על פיה.
לפרטים נוספים אנא פנו לנציגנו בטלפון 074-7755516

הלוואות חברתיות: מיתוסים שכדאי לנפץ או לשמר

בעידן שלנו, זה רק עניין של זמן עד שתחום ההלוואות החברתיות ירקיע שחקים ויעבור את שיטות ההלוואות המסורתיות. על יתרונות השיטה תוכלו לקרוא בהרחבה באתר שלנו, אך כמו כל שיטה חדשנית, גם כאן קיימות שמועות שיוצרות מיתוסים על הלוואות חברתיות. אז מה נכון ומה רחוק מהאמת? הנה מיתוסים נפוצים שכדאי לנפץ או לשמר.

הפטר

מה זה הפטר?:
הפטר הוא צו מטעם בין המשפט שחותם את תהליך פשיטת רגל ומהווה מסמך משפטי המעיד על מצבו של החייב ועל החלטת בית המשפט לגביו.

בקשה לפשיטת רגל

בקשה לפשיטת רגל:
מה היא פשיטת רגל?:
אדם שמאבד את נכסיו, מתגלגל לחובות ומפסיד את פרנסתו עד לכדי קשיים כלכליים משמעותיים אינו יכול להתאושש מהמצב כאשר כל רווח שיצליח ליצור יועבר לנושיו- אלו שהוא חייב להם כסף. פשיטת רגל הינה מצב משפטי שבו לאחר הגשת בקשה לפשיטת רגל, בית המשפט מאשר מצב זה ומוחק לכאורה את כל החובות של פושט הרגל. כך, פושט הרגל נותר בלי נכסיו אך גם בלי חובות לאנשים אחרים. הוא יכול להתחיל בחיים חדשים ולנסות לשקם את עצמו מנקודת האפס.

פשיטת רגל

מה היא הכרזת פשיטת רגל?:
פשיטת רגל היא מצב משפטי לכל דבר ועניין וכדי לקבל החלטה בהקשר זה יש לבוא בפני שופט שיחליט האם פשיטת הרגל "אושרה" או שלא

איך עושים החזר מס

90 אחוז מכלל אוכלסיית ישראל זכאים להחזר מס אולם אחוזים נמוכים ניגשים לבקש .
בדרך זו מצטברים בקופת המדינה מליונים של תושבים שמאבדים את כספם . מאמר זה
ירחיב לכם את הידע בתחום החזרי המס בישראל .

החזר מס לשכירים - כבר לא מסובך כל כך

ראשית כל - חישוב גובה מס הכנסה החודשי מתבצע על ידי המעביד ולא על ידי רשות המס, טעויות רבות יכולות ליפול במהלך השנה ולרוב, אין השכירים מבצעים חישובים עצמיים מפאת חוסר זמן. יתרה מכך, עובדים אשר משתכרים משכורת ברוטו משתנה בין אם בעקבות משכורת בסיס + פרמיות, אם עקב החלפת עבודה, העלאה בשכר וכל סיבה אחרת, צריכים בתום השנה לבחון את דרגת מס ההכנסה בהתאם לשכר השנתי ולבדוק האם שיעור מס ההכנסה ששילמו הוא בהתאם לקבוע בחוק.

8 מיליארד שח נחזרי מס לשכירים מחכים בקופת המדינה

כפועל, כל עובד שכיר משלם את מס ההכנסה מדי חודש על בסיס משכורת הברוטו כפי שמופיע בתלוש בהתאם למדרגת המס אליו השתייך שכר הברוטו שלו באותו חודש. לשם המחשה, שכירים אשר משתכרים לפי משכורת בסיס נטו + פרמיות בגובה משתנה, יכולים לשלם את מס ההכנסה לפי מדרגות מס שונות מדי חודש. באם בעקבות פרמיות גבוהות בחודש ספציפי העובד השכיר עבר את הרף של 9,010 ₪ הרי שישלם מס הכנסה בשיעור 21% במקום בשיעור של 14%. אותו הדבר יכול לקרות כאשר שכירים מקבלים תוספת הבראה בחודשים ספציפיים במהלך השנה וישלמו בחלק מן החודשים שיעור מס גבוה ממה שמגיע להם

כל היתרונות של חותמת דיגיטלית

בעולם הווירטואלי המתפתח של היום, מסתבר כי חברות ובעלי עסקים רבים יכולים לוותר על מרבית הפעולות הכרוכות בניירת (הדפסה, דיו, מקום וכו') ובכך לחסוך בהוצאות בצורה ניכרת. חותמת דיגיטלית הינה רק אחת מהאפשרויות אשר מחלקת הנהלת החשבונות של הארגון יכולה להשתמש בהן על מנת לשפר את יעילות העסק.

עוסק מורשה - סקירה כללית

בעל עסק יכול להתאגד במספר אופנים, לעניין מע"מ כאשר פותחים עסק ניתן להתאגד בתור עוסק פטור או עוסק מורשה, כאשר היקף העסק עולה על הסכום המותר לעוסק פטור יש לפעול באמצעות עוסק מורשה, להלן תינתן סקירה בנושא.

רואה חשבון לעסקים קטנים

במידה ואתם חושבים לפתוח עסק קטן יש לשים לב למספר נקודות בעת בחירת רואה חשבון, מאמר זה יסכם את הנושאים להם יש לשים לב בעת בחירת היועץ הפיננסי הבכיר שילווה אתכם בשלב הקמת וניהול העסק.

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות