קייטרינג לבת ובר מצווה

חגיגת בר מצווה באולם מחייבת גם הזמנת קייטרינג לבר מצווה כפי שכל אירוע בסדר גודל כזה מחייב. אירוע שמתקיים בפארק מים בשלהי הקיץ יכלול אוכל קר שיתאים להגשה בחוץ. לעומת זאת אירוע המתקיים באולם סגור בחורף ידרוש מנות חמות בהתאם לתקופה זו של השנה. את האטרקציות ניתן לשלב גם לפני האוכל וגם לאחריו הכול בהתאם לאופי האירוע.

כיצד לבחור קייטרינג חלבי?

ציינו את העובדה כי במסגרת קייטרינג חלבי נבחר לא תצטרכו כשרות. כך תשלמו עלויות מופחתות יותר בפועל. לדוגמה אם תערכו אירוע בצהריים, עסקי, או אירוע קידום מכירות למוצר סביר להניח שהאוכל יהיה קליל יחסית על מנת לא לעייף את המוזמנים עם אוכל כבד.

מהם מארזי שוקולד?

קשה לדמיין את החיים שלנו ללא שוקולד, אין דבר יותר משמח מאשר קוביית שוקולד לאחר יום עמוס וגדוש אירועים. מארזי שוקולד הם בעצם אריזות מתנה עם מספר שוקולדים שבאפשרותכם לחלק או לקבל כמתנה מושלמת לכל מאורע.

בריאות ותזונה נכונה מגיל ינקות

כבר בהיותנו ברחם אימנו אנחנו מקבלים מזון דרך חבל הטבור. אנו לא קובעים מה נכנס לנו לגוף וכך זה גם ממשיך לאחר שאנחנו יוצאים לאוויר העולם, מהרגע הראשון בהיוולדנו מצמידים אותנו לחזה של אימא והאינסטינקט הבסיסי שלנו הוא לינוק חלב אם. לאחר מכן, שאנו גדלים אנחנו כל כך טרודים במטלות היומיות שלנו עד שאנחנו לגמרי שוכחים מה אנו אוכלים, אנחנו כל כך לא מודעים לנזק שאנחנו עושים לגוף שלנו ולתוצאות שיבואו בעקבותיו.

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות