נופשים בדרום

ככה זה כשיוצאים אל רכיבה על סוסים בדרום אחרי תקופה ארוכה בה נמצאים מאחורי דלפק במשרד, וכנראה שבאמת הגיע הזמן לצאת אל טיול נוסף כזה בדרום.

הטרנד החם בעולם התיירות - טיולי איכות לבני 50 פלוס

הגעתם לגיל בו הילדים גדלו? בא לכם לקחת יום חופש או אפילו כמה ימי חופש? בשכל תעשו אם תצטרפו לאחת הקבוצות אשר מארגנת טיולים ושייט מאורגנים לבני 50 פלוס. היתרון הבולט הוא האפשרות להיות בקבוצה אשר סובבת סביב בני גילכם וכך ניתן לייצר שיח מעניין עם בני גילכם, קשרים חברתיים אשר מתפתחים אל מעבר לטיול הספציפי וכמובן התאמת המסלול לתחומי העניין שלכם. יש לנו עולם נפלא לגלות ולחקור, עם נופים מרהיבים ומקומות איכותיים להגיע אליהם ולא רק לשבת מול מסך הטלוויזיה ולצפות בנשיונל ג'אוגרפיק. החיים הם שביל של חוויות, צריך לצאת החוצה ולהנות.

מקרר תצוגה לחנויות

מקררי תצוגה לחנויות כשמם כן הם – מקררים המאפשרים להציג את המוצרים השונים בחנות הנמצאים בקירור. בדרך כלל מדובר במקררים בעלי דלת שקופה או זוג דלתות שקופות, בתלות בדגם הספציפי. עם זאת, ישנם גם דגמים של מקררי תצוגה בעלי קירות שקופים לחלוטין.

החוויה האולטימטיבית לחופשה - מחנה קיץ

מחנה קיץ בארה"ב הוא אלטרנטיבה מצוינת לעונת החופשה לבני הנוער ולהורים. אמנם קיים מבחר של אטרקציות לנוער בחופש הגדול, אך השילוב האטרקטיבי של נסיעה לחו"ל, מפגש עם חברים חדשים, פעילויות חברתיות ולימוד ערכים חדשים ומעניינים, הופכים את מחנה הקיץ (או סאמר קאמפ) לחוויה שהיא הרבה יותר מקייטנת קיץ.

פעילויות לילדים בחגים

מכוון שאנו נמצאים בארץ רוויית חגים ומכוון שבכל שנה נדרשים ההורים להמציא את עצמם מחדש, להלן כמה מילים להיערכות נכונה לפני החגים והבילוי עם הילדים.

שירותים ניידים מפוארים בצפון להשכרה

הצורך בשירותים ניידים באירועים המתקיימים תחת כיפת השמיים ייצר את המענה המיוחד שלנו, מתקן נוחיות מפואר ונייד בעל מערכת הדחת מיים זורמים כמו בבית ,כיור ,מתקן לניגוב ידיים ופנים,מראה ,מדף ומתלה בגדים. בכתבה זו אסקור את האירועים בהם בוחרים האורחים להשתמש בשירותים המפוארים שלנו . ומאילו איזורים אנו ניתן להזמין את השירות שלנו.

רכיבה על סוסים- הישראלים דוהרים קדימה !

יש משהו מאוד טבעי בתחום רכיבה על סוסים. אתה מתיישב עליו, ומתחיל לדהור, ממש כאילו הוא חלק ממך, לוקח אותך לטייל, ומה שרואים מעל גב של סוס אי אפשר לראות ממכונית, זו תחושה אחרת, זו הרגשה אחרת ויש לזה המון איכות של אויר צח, נוף נפלא והרבה בריאות.

רכיבה על סוסים- אל המערב הפרוע !

רק כשנוסעים לצפון הארץ, מבינים מה קורה בארץ עם חוות סוסים, אליהם נוהרים מדי יום עשרות אנשים, אוהדי הרכיבה שהפכו את הדהירה על הסוס למדיטציה הפרטית שלהם, מעל הגב השעיר של הסוס האציל בעומקן של חורשות קסומות

רכיבה על סוסים- הצעות נישואין רומנטיות ודהירה מול השקיעה !

רכיבה על סוסים היא כבר לא רק חלק מהמערב הפרוע וממערבונים, וגם לא רק למקצוענים בלבד שכן, קיימות היום חוות סוסים המזמינות את הציבור כולו ליהנות מחוויית רכיבה בהדרכה צמודה ובטוחה, אירועי יום הולדת בחוות סוסים, אירועי עבודה ומפחה מגבשים וגם- הצעת נישואין ייחודית בטיול זוגות, ממש כמו האביר על הסוס...

פעילויות לבנים ובנות בחופשת הקיץ

חופשת הקיץ היא תקופה נפלאה לתלמידים, המבלים בימי החופש החמים, מעבירים את הזמן עם חבריהם ואינם מחויבים למסגרת שעות בית הספר. עם זאת, תקופת החופש הגדול נחשבת בעיניי חלק מההורים כתקופה ארוכה מדי. כיום, הורים רבים מנצלים את תקופת החופשה, בה הבנים והבנות הצעירים 'עושים חיים', לתכנון פעילויות זמן איכות משפחתיות או לפעילויות ערכיות המשלבות מסגרת, אחריות, לימודים, וכן, גם הרבה בילויים.

מעוניינים ברכיבה על סוסים ??

חוות סוסים מכורה
מתוך מחשבה של שילוב האדם, הסוס והטבע בחר אלי בראון בעל החווה למקם את חוות הסוסים
על הרי הכרמל העשירים בשמורות טבע ופארקים לאומיים, בתוך נוף של יערות ירוקים , מפרצים וים. היום, חוות סוסים מכורה מציעה מגוון רחב של שירותים בתחום טיולי רכיבה על סוסים בארץ ובחו"ל, לימוד רכיבה, אילוף ופנסיון, יעוץ בקניית סוסים, אירועים קבוצתיים ופרטיים.

מהו ציוד מיגון אישי?

ציוד מיגון אישי הוא ציוד הנועד למזער חשיפה של המשתמשים בו לפציעות חמורות ומחלות במקום העבודה. פציעות ומחלות אלה יכולות לקרות כתוצאה ממגע עם חומרים שונים וסכנות כימיקליות, רדיולוגיות, פיסיות, חשמליות, מכאניות או שאר סכנות במקום העבודה.

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות