בניית אתר בחינם בכמה דק בלבד!

טואול מעניקה לך את האפשרות לבנות אתר בחינם, ללא הגבלת זמן וב- 3 שלבים פשוטים במערכת ניהול תוכן מתקדמת וידידותית למשתמש. בניית אתרים בחינם הוא תחום שאנו מתמחים בו ואנו נשמח לעמוד לשירותך ולתת לך את הכלים לבניית אתר אינטרנט חינם בקלות.

html למתחילים ולמתקדמים

html, זו תוכנה מאוד פשוטה שכיף לעבוד איתה, אבל הרבה לא יודעים איך להשתמש בה. קראו את הכתבה הזו, כדי שתבינו פחות או יותר מה זה html, כדי שתוכלו להתקדם לעומק התוכנה, ולהבין יותר.

קידוד אתרים ואו קידוד אתרי אינטרנט, מה זה למעשה ?

מדובר בקידוד מראה אתר (לדוגמה PSD) לפורמט HTML. עקב הריבוי של הדפדפנים בארצות שונות (פייר-פוקס,כרום,אינטרנט אקספלורר,ספארי) והורסיות שונות יש צורך להפוך את האתרי אינטרנט כך שיתאימו ויהיו זהים בכל הבראוזרים לפי תנאי הבינלאומי W3C.

להחליף רכב


רכב זה יותר מאמצעי תחבורה, זה סימן למעמד, עצמאות אמיתית ודבר הכרחי בעולם של היום. אדם המחזיק אוטו משלו יכול להנות משפע של אפשרויות הפתוחות בפניו. לכל אדם אפשרות לבחור את הרכב שיהלום אותו בצורה מושלמת - רכב קופה, ג'יפ גדול או רק אוטו קטן, כולם מוצאים את האוטו האחד שמתאים להם.

על מי לסמוך בתחום ה- SEO?


SEO הוא התחום שגורם לכך שהאתר ברשת שלכם יהיה בין התוצאות העליונות ביותר ב-Google. זה מומלץ מאוד לכל מי שמחזיק אתר ברשת, בפרט אם זה אתר שיווקי. כמעט כל האתרים שאינם מופיעים בפסגת התוצאות - לא זוכים לכניסות. קידום אתר אפקטיבי יש ביכולתו לעשות את כל ההבדל בין אתר אינטרנט עם הרבה כניסות ובין אתר ריק מכניסות, ברצונכם לדעת על קידום עסקים קטנים?

5 משוכות שכיחות בעת הכנסת מערכת ERP לארגון וכיצד להמנע מהן

מאמר זה דן באתגרים האופייניים לחברות רבות המתמודדות עם החלטה על בחירת מערכת ERP ומעלה צעדים מוכחים להתגבר עליהם.

עם כל כך הרבה פתרונות שונים בשוק, כשכל אחד מציע מספר אין ספור של תכונות ייחודיות, ממיין אותם ובוחר את הפתרון הנכון לארגון שלך, הנושא יכול לשאוב הרבה מאוד זמן ואפילו להיחשב למשימה מרתיעה.

התפתחויות בענף ה ERP

בשנים האחרונות הולכת ומשתנה המשמעות למושג (Enterprise Resource Planning) - ERP , ובעצם כל החברות הגדולות ובראשן SAP ו ORACLE עברו לחשיבה של שימוש ב - Best-of-Breed ("הטוב מכל דבר"), תחת המעטפת של מערכת ERM (Enterprise Resource Management) עולם חדש זה מכונה Web Services .

חשיבות תיעוד התהליכים העסקיים ותחזוקם

הכנסה / הקמה של מערכת מידע, הינה נקודת זמן חשובה במיוחד לתחילתו של תיעוד התהליכים העסקיים וזוהי הזדמנות פז לנצל מהלך זה לעשות "סדר" בפעילות והתיעוד הארגוני.

הארגון נדרש להשקעה עצומה של זמן ומשאבים רבים. הצלחת היישום תלויה בעבודה נכונה ובלווי נכון של היישום ותהליך ההטמעה בארגון. חשיבה על העתיד היא חלק מהותי בפעילות הנדרשת בתהליך הכנסה של מערכת מידע חדשה לארגון.

Dashboard כלי ניהול אסטרטגי או גימיק זמני ?????

בסביבה העסקית המציבה יעדים עסקיים והמנוהלת על פי אותם יעדים, מודגשת חשיבות ה Dashboard בשילוב מדדי ביצוע להנהלת הארגון.
בכל ארגון המציב יעדים עסקיים ההנהלה יודעת מה היא רוצה ושואפת לראות ב Dashboard שלה, ואחר אילו מדדים או תהליכים ברצונה לעקוב.

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות