טיפים לרוכשים מצלמות אבטחה לבית ולעסק

אחד המוצרים הנמכרים ביותר בשנים אחרונות לבתים ועסקים אלו הם מצלמות האבטחה, הרצון להגביר את האבטחה האישית שלנו ושל הסובבים אותנו נמצא בסדר עדיפות גבוה, והפתרונות הטכנולוגיים כבר קיימים ובמחירים סבירים לגמרי,

דרוש תקציב לאבטחת המידע

תפקיד מנהל אבטחת מידע (CISO) שונה מארגון לארגון ואופי התפקיד משתנה בהתאם לסוג הארגון, גודלו, תחום עיסוקו, הרגולציה שאליה כפוף ומאפייני הנהלתו. אך יותר מכל משפיע מנהל אבטחת מידע עצמו על התפקיד אותו הוא ממלא. כישוריו האישיים, יכולותיו המקצועיות והניהוליות ואופן התנהלותו בארגון בונים את תפקיד מנהל אבטחת מידע בארגון ואת מידת השפעתו על התהליכים, על העובדים ועל ההנהלה.

המקור לדלף מידע בארגונים

עובדים בארגון מתוקף תפקידם נחשפים למידע מסווג כגון: מידע רפואי, מידע מסווג אישי ומידע עסקי ארגוני, נתוני כרטיסי אשראי, תשלומי לקוחות ועוד. בין אם ניתן להם אישור לגשת למידע או שמדובר בגישה לא מורשית, הדבר עלול להוות בסיס להוצאת המידע מתוך מערכות הארגון השונות למקורות שאינם מורשים. לחלופין, עובד עלול להעתיק תוכן מסמך מסווג למסמך אחר מבלי להיות מודע לכך שהתוכן מסווג ולהוצאת המידע מחוץ לארגון ביודעין או בעקיפין.

על מחירי מצלמות אבטחה

כאשר מדובר באבטחה לא כדאי להתפשר על פחות מהטוב ביותר גם אם המחיר יכול להיות קצת יקר. הרי כולנו רוצים להיות רגועים שהילדים, הבית או העסק מוגנים כשאנחנו לא בסביבה.

שירותי מחשוב לעסקים – שירותים הכרחיים לכל עסק וארגון

כל עסק באשר הוא חייב לדאוג לעצמו לפיתרון מחשוב. מדובר על אחד מהשירותים הטובים ביותר והיעילים ביותר אשר יכולים לעשות את ההבדל בין עסק יעיל שלא סובל מעיכובים כאלו ואחרים (עליהם נרחיב בהמשך המאמר) ולמעשה – עסק הדואג למחשבים שברשותו ויתרה מכך – דואג ושומר על הנתונים שלו.

כיצד תגנו על אתרכם מפני תקיפת סייבר

לוחמת סייבר היא פעולה מלחמתית, הננקטת על ידי מדינה, ארגון טרור וכדומה, על מנת לחדור ולהסב נזק למערכת המחשוב של היריב או למערכות אחרות המסתמכות עליה.
לאור הלחימה באזור הדרום במבצע "צוק איתן", בימים האחרונים מתקיימות מתקפות סייבר על ארגונים וחברות שונות במדינת ישראל. בין המתקפות ניתן לראות מתקפות כגון: DOS (Denial Of Service), Defacement (השחתת אתרים) ופישינג (דיוג).

ה-IT על כוונת הפשע

האם אתה יודע, עד כמה נפוצים וקלים למימוש, תסריטים כמו: עובד שמשיג ברשת ומפעיל תוכנה שמפיצה וירוסים, דרישה לכופר שמגיעה במייל ומאיימת בשיבוש מאות רשומות בבסיס הנתונים או אתר ארגוני שנחסם ליום שלם, באמצעות רשת Bot? כל אלה הם תוצרים של הפשע הממוחשב שהולך ומתרחב.

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות