סיבוכי לידה נפוצים

ברוב הגדול של המקרים עוברת לידה ללא סיבוכים יוצאי דופן ומהלכה תקין לחלוטין. ואולם, עובדה ידועה היא שלעיתים לידות עלולות להסתבך ובמצבים אלו מתערבים הצוותים הרפואיים בדרכים שונות. מדובר בבעיות העלולות להופיע אצל האם והעובר כאחד, ...

מוהל - רופא: בוחרים בהליך בטוח

לאחר הלידה השמחה מתפשטת ומדבקת, וכולם באים לראות ולפגוש, שולחים את אהבתם, ומשתתפים בשמחה המשפחתית. לידה היא מאורע משמח מאוד, ואין פלא, אם כך, שברית המילה היא אירוע נחשב, ושכולם מגיעים לראות את הילוד הרך.

תת תזונה

במאמר של חברת אבוט תוכלו לקרוא על בעיה נפוצה- תת תזונה. מי ביננו נמצא בסיכון לפיתוח תת תזונה? אילו השלכות בריאותיות ישנן? וכיצד ניתן למנוע ולטפל בבעיה.

סוגי רשלנות רפואית

רשלנות רפואית פירושה מקרה שבו הרופא סיפק טיפול אשר גרם נזק למטופל, תוך סטייה מרמת הזהירות הסבירה. ברור, הרופא אינו מתכוון לגרום לנזק למטופל, אך בפועל הפעולה שלו גורמת לנזק. השאלה המשמעותית במקרה של רשלנות היא האם הרופא הסביר היה נמנע מן המחדל אשר הוביל לנזק.

צלקות אקנה - איך מעלימים?

אקנה הינה דלקת של בלוטות החלב וזקיקי השערות בפנים, אשר גורמת בין היתר להופעת פצעים לא נעימים עליהם. האקנה מופיעה בעיקר בגיל ההתבגרות, ולעיתים קרובות משאירה צלקות אשר מלוות את האדם לאורך כל חייו. כיום ישנן שיטות טיפול רבות ומגוונות להתמודדות עם צלקות אקנה ולצמצום הנזק שנגרם בגיל הנעורים לעור הפנים.

מתי משתמשים בפילינג עמוק

כיום אנשים רבים עוסקים בשגרת טיפוח יומיומית, הכוללת בין היתר שימוש בקרמים שונים, ניקיון יסודי של הפנים וכן שימוש בסבוני פילינג לשימוש עצמי. סבונים אלה נועדו בכדי לגרום להתחדשות של עור הפנים בצורה עדינה ולהתמודדות עם נזקים קטנים ביותר הקיימים בו, אולם כאשר אנו מעוניינים בהתמודדות עם נזקים משמעותיים יותר בעור הפנים כגון הופעת קמטוטים, נמשים, פיגמנטציה או נזקי פצעים, אנו זקוקים לטיפול פילינג עמוק.

כבר לא צריך השתלת שיער!

בעבר היו אלה הפאות שכיסו, יש לומר במראה מזעזע כל קרחת גברית ונשית, או המטפחות, או הכובעים או התסרוקת המגוחכת של הגברים שזכתה לשם "הלוואה וחיסכון", בה הם לקחו פלומת שיער מאחור והעבירו אותה עד לקדמת הראש משמע- יש לי שיער והנה הוא במלוא תפארתו שלא לומר, בדיחה גרועה של מתקרחים שלא ידעו את נפשם מרוב קרחת.

אין תרופה לנשירה אלא שיטת ריפוי!


במשך שנים הלכו אנשים שסבלו מנשירת שיער ומהתקרחות לרופאי עור והתחננו על נפשם לקבל תרופה או פיתרון כלשהו. שום אדם לא אוהב שנושר לו השיער. גברים מאבדים את הביטחון העצמי ונשים עם שיער דליל נראות מוזנחות, ומנסות להסתתר מתחת לפאות וכובעים.

משחה לצלקות אקנה

פצעי אקנה תופסים חלק מסוים אצל האוכלוסייה במהלך חייהם, פצעים אלה נקראים גם פצעי בגרות, מכיוון ואלו מופיעים בעיקר אצל נערים ומתבגרים. אך לא רק, פצעי האקנה יכולים לשוב ולהופיע גם בסביבות גיל ה- 30.

טיפול בצלקות

צלקות, כידוע לכול, הינם דבר מכוער ואינו יפה לעין המתבונן, לא כול שכן לבעל/ת הצלקות. ישנם מס' רב של מקרים אשר גורמים לצלקות, כגון: צלקות שמש, צלקות מניתוחים, צלקות מפציעות וחתכים שונים, צלקות מאירועי כוויה ועוד.

טיפול בצלקות אקנה

אקנֶה או חַטֶּטֶת היא דלקת של בלוטות החלב וזקיקי השערות. היא מופיעה בעיקר בגיל ההתבגרות, כתוצאה מתגובה לקויה להורמון הטסטוסטרון. (ויקיפדיה)

טיפול באקנה

אקנה, פצעי בגרות, חצ'קונים.. תופעה זו קיבלה מס' רב של כינויים במשך הזמן ולפי הסטטיסטיקות, אלה מופיעים בתחילת גיל ההתבגרות ולעתים מופיעים שוב באיזור גיל ה-30.

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות