המסת שומן Cryolipolysis

לעצב ולחטב את הגוף ללא ניתוח וללא צורך בתקופת החלמה
הליך Cryolipolysis הוא הטיפול היחיד באישור הFDA ללא צורך בניתוח כמו שאיבת שומן. הפחתת השומן מתרחשת באמצעות קירור מבוקר של אזור ספציפי בגוף כדי לחסל שומן עיקש שמתנגד לכל המאמצים באמצעות דיאטה ופעילות גופנית. התוצאות מוכחות, מורגשות, וברות-קיימא, כך שניתן יהיה להבחין בהם מכל זווית אפשרית.

חיטוב הגוף והרזיה קובי עזרא

אז מה עושים בדיאטה של הדוקטור דיאט2אול ? בדיאטה אוכלים כמעט הכל. אך בדיאטה זאת מתאימים את תוכנית התזונה והדיאטה בהתאם לגורמים השונים, כגון: מצבו הפיזיולוגי של המטופל, אחוזי השומן בגופו, משקל וכו'.

אימוני קרוספיט וכיצד הם יעילים בשריפה של שומנים

שיטת הקרוספיט מהווה שיטת אימון פונקציונאלית המאחדת מספר סוגי אימונים תחת שיטת אימון אחת. אימוני השיטה אינטנסיביים ומטרתם להשפיע על מספר גורמים יחדיו, עבודה במקביל זו הינה אחד היתרונות הבולטים שיש לאימון פונקציונאלי על אימון חד גוני בלבד כגון בחדר כושר.

הקשר בין תה ירוק לדיאטה

לתה הירוק יתרונות רפואיות רבות, אך לא די בשתיית תה ירוק בכדי לרדת במשקל. התה הירוק משמש כלי עזר לדיאטה ומסייע בתהליך הירידה במשקל.

יתרונותיו של התה הירוק כוללות תחילה את עצם היותו טבעי לחלוטין. הוא אינו מכיל חומרים משמרים או צבעי מאכל, קל להשיגו והוא נוח לשימוש, הוא מכיל נוגדי חמצון יעילים המגנים על גופנו מרדיקלים חופשיים התוקפים את התאים והרקמות בגופנו ועלולים לגרום למחלות כרוניות.

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות