יתרונות הליך הגישור

הליך גישור מאפשר לנו להגיע לכדי הסכמה משותפת ולהימנע מעימותים או מויכוחים מיותרים – כאלה שאינם מספקים פתרון העונה על הצורך של שני הצדדים. אז מהו הליך גישור? ומדוע הוא מומלץ כל כך כאשר מדובר בגירושין, לדוגמה.

טיפים לטיפוח הקשר הזוגי

לפעמים גורמים כגון סטרס, לחץ, רגשות מודחקים, מצב כלכלי ירוד, חוסר בזמן פנוי והכנעות לשיגרה יכולים לפגוע בקשר ולהרוס את מערכת היחסים. טיפוח הקשר ומודעות לקשיים ובעיות שעלולות לצוץ יכולה לסייע לשמור על מערכת יחסים אוהבת, בריאה ומאושרת.

עורך דין משפחה.

בשל העובדה שאחוז הגירושין עלה עם השנים , כיום רבים מן האוכלוסייה נעזרים בשירותיו של עורך דין משפחה. מדובר על תחום גדול מאד שיש בו חוקים שונים ולכן אם אתם נמצאים במעמד כזה שאתם זקוקים לשירותיו של עורך דין משפחה חשוב מאד להיעזר בעורך דין מומחה אך ורק בתחום דיני משפחה, כך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאכן מדובר בעורך דין משפחה שיכול לייצג אתכם באופן מקצועי ויעיל. תחום זה הוא מורכב מאד משום שיש לו מעורבות רגשית גדולה, משברים כאלו ואחרים כמו משברים כלכליים, משברים נפשיים וכן הלאה. ועל עורך הדין המקצועי מוטלת המשימה לדאוג לכך שכל הדברים יתבצעו בצורה נאותה וברגישות.

עורך דין גירושין

הצורך בזוגיות הוא צורך טבעי וקיומי- זה ידוע. זוג אוהבים מכירים ומתחתנים ומקימים משפחה. ככה זה אמור להיות. אך מה קורה שבדרך משתבש משהו? או מתרחשים אירועים שמשפיעים על זוגיות כמו: אובדן של אדם קרוב, מחלה של אחד מבן הזוג, או שפשוט הקשר אינו מתאים וגורם לסכסוכים לא נעימים בין בני הזוג. במקרים כאלו צריך לנסות לגשר על הפערים אך אם בכל זאת אין מנוס וחייבים להיפרד. אבל חשוב מאד למצוא את הדרך הנעימה, והבוגרת שתתאים לשני הצדדים. הרי הכי פשוט וקל זה לזרוק הכל ולכעוס ולנתק קשר לגמרי. אבל כדי שתהליך זה יהיה קצת יותר נעים כמה שניתן יש להתייעץ עם עורך דין גירושין ולהגיע להסדרים שמתאימים ומקובלים על שני הצדדים.

זוגיות במשבר - מה זה ומה עושים?

זוגות רבים חווים משברים בקשר שלהם, אך לא תמיד מדובר בבעיה שיש לטפל בה. עם זאת, לפעמים המשברים מעמיקים ויוצרים קשיים בחיי הזוגיות. הבנת הבעיה ופנייה לקבלת עזרה מקצועית יכולים לסייע לחיזוק הקשר והמשפחה.

טיפים לשיפור חיי האהבה והזוגיות

ישנם אנשים המתקשים ביצירת קשרים זוגיים או בשמירה עליהם. לא פעם הדבר נובע בשל תפיסה שגויה של מושג האהבה או הבנה לא נכונה לגבי מה שבאמת מתאים לנו. ניתוח והבנת הצרכים שלנו יכולה לסייע במציאת הקשר שתמיד רצינו.

ספיד דייתינג בישראל

אתם בחיפושים ומכוונים בצורה מוחלטת להפסיק עם הבדידות שלכם, אז לא תמצאו פתרון טוב יותר ממפגשי הכרות מהירים! זה מעניין, רומנטי ומניב הצלחה!

עם יד על הלב, תאמרו לי למה אישה מצפה מגבר בפגישה הראשונה? ומה מצפה הגבר מהאישה?

בעיות זקפה? מה אפשר לעשות

בעיה בזקפה הינה בעיה בה הגבר אינו מצליח להגיע לזקפה לצורך קיום יחסי מין. לעיתים, מדובר בבעיה נקודתית או חד פעמית, שיכולה לנבוע מלחצים נפשיים, מחלות קלות וכדומה.

מתנות ליום נישואין – כיצד קונים מתנה מוצלחת

מתנה ליום הנישואין היא לא עניין של מה בכך. למצוא מתנה מקורית ומדליקה זה עניין מסובך, כי הרי כבר הייתם בחופשה, ביום כיף, קניתם תכשיט, יצאתם למסעדה וחוויתם יחד כל מה שזוג יכול לחוות, ועם השנים, היום לעיתים נשכח וגם המתנה הופכת לפחות ופחות מקורית.

אתר הכרויות

אתר הכרויות - אהבה ראשונה. הוא אתר העובד בשיתוף פעולה עם מאות אתרי הכרויות בישראל.
הגולשים באתר אהבה ראשונה יכולים להכיר גברים ונשים לא רק מהאתר הכרויות אהבה ראשונה, אלא מעוד אתרי הכרויות רבים בישראל.

הכרויות לדתיים - אהבה לדתיים

לדתיים עשינו את החיים הרבה יותר קלים. הקמנו אתר הכרויות לדתיים בלבד שעובד עם אתרי הכרויות דתיים רבים בישראל.
היום כל כך קל למצוא אהבה וזוגיות. כל מה שצריך לעשות זה להרשם בקליק אחד

איך ניתן לעבור גירושין בשלום

תהליך גישור גירושין מטרתו להבטיח לשני הצדדים את זכויותיהם ללא בירוקרטיה וללא הוצאות מיותרות. הליך הגישור הוא הליך שאינו משפטי שמיועד בכדי ליישב את הסכסוכים השונים שבין בני הזוג שעברו תהליך גירושין מחוץ לכותלי בית המשפט.

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות