הטיפים של מיכל לפינוי דירה

פינוי הדירה לאחר פטירת בני המשפחה קרובה הנו המהלך מתיש מאוד צלם פיזי ונפשי
כשהורי מבוגרים נפטרו בשנה שעבר מן הסתם ירש את כל רכושם עיקר הרכוש היה דירתם המטופחת שדי הוזנח בשנה האחרונה מאחר וההורים היו חולה מאוד צלם וכשרציתי למכור הבאה מתווך שבשנייה הראשון

תזונת תינוקות

תזונת תינוקות חשובה להתפתחות תינוקך. אם מדובר בהנקה, או בתרכובות מזון לתינוק, או אוכל מוצק, מדריך התזונה של סימילאק יעזור לך לספק את כל צרכיו של התינוק שלך.

יוצאים אל מסע משותף

פעילות לקבוצות בצפון שסבה סביב נושא זה מיועדת להורים שיוצאים אל מסע של התבגרות יחד עם הילדים שלהם שכולו חוויה מרתקת כאשר מסביב יש את הנוף הקסום של הצפון והאפשרות להתוודע האחד אל השני בצורה הכי נעימה ואינטימית.

עורך דין ברחובות.

מתגוררים באזור המרכז וזקוקים לשירותיו של עורך דין ברחובות? אתם נמצאים בתהליך גירושין ואינכם יודעים מי באמת יכול לסייע לכם בנושא זה? השוק מוצף בהמון עורכי דין אבל בסך הכל אתם מחפשים משרד שיודע לתת תשובות וחשוב מכל שיהיה אמין? זוהי משימה לא פשוטה אבל נגישה. כדי למצוא עורך דין ברחובות קודם כל חשוב שיהיה מקצועי, ומקשיב. כאמור השוק רווי בעורכי דין רבים כולם שומעים אבל חשוב להגיע לעורך דין שהוא גם מקשיב. זה הבדל ניכר ויש למצוא את האחד הזה.

מתנות ליולדת

לבחור מתנה ליולדת היא אחת המתנות המרגשות והאהובות ביותר שאפשר לקנות, לעיתים מרוב שיש מבחר כה גדול בתחום זה , פשוט הולכים לאיבוד. אבל ללא ספק כל מתנה שרוכשים יש בה שימוש והיא מעניינת מאד. מתנות אלו מתחלקות לשני חלקים . מתנה ליולדת עצמה- אם זה מוצרי פינוק , קרם גוף, ערכת טיפוח , בושם ועוד, לתינוק שזה עתה נולד- בגדים ראשונים, גרביים, חיתולים, חבילת לידה מעוצבת וכן הלאה.

מתנת לידה

עם כל כך הרבה חידושים והפתעות, אנו מתקשים בהרבה מקרים, למצוא מתנות ליולדת כך שתוכל לשרת אותה או שתסיע לה לגדל את תנוקה החדש שזה לא מכבר, הגיח לעולם

יתרונות משחקי החשיבה מעץ

יתרונות משחקי חשיבה מעץ

משחק הינו פעולה הנעשית מתוך רצון לשם הנאה, אגב למידה.

במשחקי החשיבה מעץ המשתתף מפתח את עולם הדמיון. דבר אשר כמעט ולא מתקיים במשחקי מחשב.

" דמיון חשוב יותר מידע" (אלברט איינשטיין) .

כהורים אנו רוצים להבטיח את הצלחתם של ילדינו בעולם ה"מחר". ה"מחר" מתפתח במהירות ואף אחד לא יכול לצפות מה המקצועות, הכישורים שידרשו לילדינו כדי להצליח. לדוגמא, בשנת 2007 הומצא הSmartphone ( לפני פחות מ 10 שנים) ושינה את העולם כולו. אבל דבר אחד אנו כן יכולים לצפות – מחקרים מראים כי אם אנו רוצים להבטיח את הצלחת ילדינו כדאי לנו לפתח להם את הדמיון, החשיבה היצירתית וגמישות המחשבה. באמצעות מיומנויות אלו ובתוספת הידע הזמין היום בלחיצת כפתור והדמיון יוכלו ילדינו להתאים את עצמם לדרישות בעולם "המחר".

פיתוח כישורי שפה וכישורים חברתיים

כישורים נוספים המתפתחים תוך כדי משחק הם כישורים חברתיים ותקשורתיים כגון: שפה.

הילד מחקה את שפת המשתתפים עמו במשחק, ע"י ההאזנה, דיבור ושפת גוף. כמו כן, הילד לומד מהמשתתפים האחרים נורמות וכללים חברתיים. מיומנויות כמו שיתוף פעולה, התמודדות עם הפסד או ניצחון, כישלון, שליטה עצמית, כבוד לזולת והנאה מבילוי עם חברים הינן התשתית לכישורים חברתיים אותן ניתן לפתח בין השאר ע"י משחקי חשיבה מעץ.

סמרטווד ופיתוח כישורים חברתיים

באמצעות המשחקים שלנו ניתן לרכוש מיומנויות חברתיות מגוונות: סבלנות ושליטה עצמית ע"י משחק הלודו.

אסטרטגיה, שיתוף פעולה ומנהיגות – באמצעות משחק הבריקדה.

לדעת לנצח והפסיד בכבוד – רברסי, מירוץ סוסים, סגור קופסה.

ראיה מרחבית, סבלנות ושיתוף פעולה – ג'נגה, דוקים

סבלנות ואסטרטגיה- דמקה סינית, שלוש בשורה תלת ממד, איקס עיגול תלת ממד,

מיומנויות אלה מתפתחת באופן הדרגתי בהתאם לגיל, היכולת הקוגניטיבית של הילד וכמובן ככל שהילד מתנסה יותר במשחק הוא מפתח יכולות אלו עוד ועוד. מומלץ שאנו כהורים נשחק עם הילד ככל שניתן על מנת להוות עבורו מודל לרכישת כל אותן מיומנויות, לעזור לו לגדול להיות אדם עם שפה עשירה, בעל כישורים חברתיים ובעיקר לחזק את הקשר ע"י זמן הנאה משותף.

חשיבות ההורים כמחנכים ומורי דרך לחיים

כאשר אנו כהורים חושפים את ילדנו למשחקי חשיבה מעץ ובעצם עוזרים להם לפתח את הדמיון, החשיבה היצירתית וגמישות המחשבה, כישורים חברתיים וכישורי שפה. אנו מחזקים את היכולת של ילדנו להצליח בחייהם כבגירים. המשחק מאפשר לתרגל מצבים חדשים, בלתי צפויים ובעצם לתרגל את החיים עצמם (ללא ההשלכות שיש להחלטות הנלקחות בחיים עצמם, כלומר: ברגע שהמשחק מסתיים, הילד חוזר לחיים האמתיים, עם הניסיון שרכש אגב משחק). המשחק בונה לילד את הביטחון העצמי, יכולת ההקשבה לסביבה, ואמונה ביכולות שלו. כל אלה ללא ספק ילוו את בחייו הבוגרים ויבטיחו את הצלחתו כפי שאנו ההורים מייחלים

יתרונות וחסרונות של דיור מוגן

דיור מוגן זו דרך מושלמת לחיות את הגיל השלישי בכבוד וכמובן ליהנות מהחיים, מהזמן הנהדר שמאפשר לנו לקבל נחת מהנכדים אחרי שגידלנו את הילדים שלנו והענקנו להם ביטחון ואהבה.

ניקוי שיניים לכלבים מה חשוב לדעת

כלבים זקוקים לטיפולי שיניים ממש כמו בני האדם. בכדי לשמור על שיניים בריאות ולמנוע כאבי שיניים ובעיות חניכיים עליכם להקפיד על ניקוי החניכיים והשיניים של הכלב באופן קבוע. כאן תוכלו למצוא מידע על תחזוקה נכונה של הפה בעבור כלבים. הצעד הראשון לקראת פה בריא יותר מתחיל כאן, כדאי לדעת כי בריאות החניכיים והשיניים מסייעת למניעת ריח פה מצחין.

רעיונות למתנות לבני מצווה

אירוע משמעותי עבור בני עשרה הוא יום בר/בת מצווה, שמציין על פי המסורת היהודית שלב חשוב במעבר מילדות ללקיחת אחריות. ההכנות ליום החשוב מתחילות זמן רב לפני האירוע. קרובי המשפחה והחברים המוזמנים לאירוע מעניקים בדרך כלל מתנות מיוחדות לבן / בת המצווה.

עשרה דברים שאסור לשכוח כשמארגנים יום הולדת לילדים

יום הולדת של הילדים שלנו הוא מרגש אותנו כהורים אך יתרה מזאת מעלה את רף האושר אצל ילדנו.
תכנון יום הולדת צריך להיעשות בקפידה תוך מתן דגש לכל הפרטים הקטנים על מנת שיום ההולדת יהיה מוצלח וכולם יהנו.
תכנון יום ההולדת משתנה מגיל לגיל בהתאם לרצונם של הילדים אך גם מוגבל במסגרת תקציבית של ההורים, לכן אין פרמטרים קבועים בתכנון של יום הולדת. מה שכן חשוב הוא לערב את הילדים בתכנון ולתת להם לקחת חלק פעיל בתכנון המסיבה ולנסות לעבור איתם על מה יותר חשוב להם ביום ההולדת.

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות