מעצבים לבד או עם מעצב?

לא כולם חייבים לאתר בעל מקצוע עבור העיצוב של הבית או עבור ההתקנה. יש כאלה שיש להם רוח מלאת יצירה שפשוט יודעים לצייר את החזון שיש להם עבור הדירה על גבי נייר אולם אין להם את הזמן או את היכולת לרכוש את המוצרים הנדרשים ולחבר אותם בצורה מדויקת אל המשטחים הרלוונטיים.

קבלני איטום לביטחון שלך

איטום מבנה,, הינו שלב מאוד משמעותי בהליך של בניית בית, או שיפוץ של בית קיים. איטום שיהיה איכותי ומקצועי, ימנע נזקים בעתיד למבנה שנגרמים מרטיבות. תנאי המחיה בבתים שיש בהם בידוד איכותי, יהיו טובים יותר במשך כל השנה.

מעצבים את זה נכון

היכולת לראות מעבר לקיים ולהביא לידי ביטוי את כל הצרכים של הלקוחות בהתאם למידות הקיימות של מבנה מאפשרות ליצור מחדש את המקום ולהפוך אותו אל ממלכה פרטית שממש לא משתוקקים לעזוב בכל בוקר מחדש.

בריכות שחייה על גג

כיום ניתן למקם בריכת שחייה על גג משותף או בדירת פנטהאוז; אך בריכות שחיה על גג כוללות אתגרים ייחודיים ומצריכות היתר מיוחד מהרשויות. מהם שיקולי הבטיחות ומי יכול להשיג את האישורים לבניית בריכות שחיה על הגג?

לא מסתפקים בעיצוב קבלן

אתם יודעים מי יהיה לגמרי טוב ביצירה של עיצוב דירה הרבה יותר מוחשי שיתאים בצורה הרבה יותר נכונה אל הצרכים של כל דייר ודייר בבניין לפי הדירה שרכש מן הקבלן? נכון, מעצב פנים. אז למה לא להסתפק בעיצוב לפי מפרט בסיסי ולהשקיע יותר כדי לקבל יותר? קראו הלאה.

הכל על עיצוב הגינה

עיצוב גינה יכול להיות נושא לא פשוט בכלל, ולכן כל מי שמתכנן לעצב גינה לוקח בעל מקצוע שיעשה עבורו את העבודה הזאת. אבל יש אנשים שאוהבים לעשות דברים בעצמם, והאמת שאנחנו תומכים בהם לגמרי, ואנחנו כאן בשביל לעזור להם, האמת שלשלם למישהו שיעשה את זה עבורכם לא יגרום לסיפוק כמו שתתנסו בזה בעצמכם. כל בחירה בנושא עיצוב הגינה חייב להתבצע תוך כדי התחשבות במספר כללים מרכזיים. במאמר זה אנו נפרט לכם מהם בדיוק הכללים להצלחה וממה כדאי לכם להימנע.

חיפוי קיר לעיצוב הבית

כאשר אנחנו ניגשים לעצב את הבית שלנו, אחד היסודות אליהם אנחנו בהחלט נותנים את הדעת, הינו חיפוי הקיר. בעוד חיפוי קיר למטבח או לחדר הרחצה הינו נתון מובן מאליו, הרי שעומדות בפנינו אופציות רבות ונוספות לחיפוי קירות הבית בכלל החדרים. אז אילו סוגים קיימים היום בשוק? ומה עדיף ומתאים לכל חלל? לפניכם הסקירה המלאה.

איך לבחור מעצבת פנים בצפון?

כמובן שאין טעם לבחור מעצבת פנים בצפון שלא מציגה תעודות על לימודים רלוונטיים וניסיון (גם אם מועט יחסית) – אבל הדבר החשוב ביותר הוא לא תעודה כזו או אחרת או ספרי פרויקטים, מרשימים ככל שיהיו, אלא דווקא החיבור הרגשי ביניכם לבין אשת המקצוע שאת שירותיה אתם שוקלים לשכור.

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות