מה אתם יודעים על גיוס חברתי \ גיוס המונים ? – השקעות מעמד הביניים


מה אתם יודעים על גיוס חברתי \ גיוס המונים ?
אם נבדוק את מספר האחוזים של האנשים באוכלוסיה שמשוגלים להיות בעלי דירה או נכס כל שהוא לפני גיל שלושים, ללא משכנתא עצומה שנושפת בעורפם אולי נגיע לפחות מעשרה אחוז.
גיוס המונים בקבוצות רכישה הם פתח כביר להיות חלק מבעלות על פרוייקטים בתחום

בואו גם אתם להיות חלק מעולם המשקיעים! – השקעות מעמד הביניים

בואו גם אתם להיות חלק מעולם המשקיעים!
מזמן כבר לא צריך להיות מיליונרים בשביל להיות חלק בעולם העסקי.
מחפשים משקיע, מחפשים להשקיע, צריכים לגייס כסף לחלום, לפרוייקט חדש?
זה הזמן להכיר את העולם המופלא שנקרא גיוס כספים בעזרת הציבור.

כוחו של הגיוס החברתי בעולם – השקעות מעמד הביניים

הפתרון המושלם לכרסום במעמד הביניים!
בהמהלך העשור האחרון ועוד לפניו התחילה המגמה שרק הלכה והתעצמה עם השנים, מגמה של כרסום משמעותי בנכסים ובהון שנמצא בבעלות מעמד הביניים בכל העולם המערבי. השיטה שאנו מאמינים בה, שתוכל לשנות סדרי עולם ולהחזיר את השליטה לידיהם של האזרחים במדינות המערביות הוא גיוס הון בעזרת הציבור, ובכך להעצים את הכח של הפרט על ידי בניית קבוצות רכישה, השקעה במיזמים, השקעה בסטרטאפים ובתעשייה .

כיצד לגייס כסף מימוש הרעיון שלכם ? – השקעות מעמד הביניים

חברים השלבים החשובים כאשר אתם רוצים לגייס כסף למימוש הרעיון שלכם למיזם כלשהו:
בדומה לפעולות שיש לבצעה בבואכם לגייס משקיע בדרך המסורתית, יש להכין תקציר מנהלים, משמע דף עליו פרוס החלום שלכם בצורה תמציתית, מדויקת ומלהיבה וכמובן לפרט על היזמים פועלם והישגיהם בתחום אם יש.

ועכשיו, כשהמחאה מאחורינו...

וזהו. זה נגמר... האהלים מתקפלים, החורף מתקרב והצדק החברתי מתרחק. נמוג לו לאיטו. עוד מעט, כשהמחאה תראה כסופו של פסטיבל בומבמלה או שנטיפי, יגיעו גם אלו שסוגרים את העניין, שכנראה במקרה הזו, יהיו כמה פקחי עירייה. ובדמותם האפרורית והבירוקרטית, הם יכריזו: שלמו דו"ח או פרקו את האהל. כי צדק חברתי, לא גר באוהל וגם לא בשדירות רוטשילד, אלא בנו עצמנו, אי שם בנקודה הקטנה הזו שבלב. נקודה כזו, שגם אם נאכיל אותה בכסף, בדיור הגון, בקורקינט ממונע ושאר ירקות, היא לא תשבע מכלום, מפני שהיא מחפשת משהו אחר לגמרי. משהו שלא מורכב מאטומים וקוראים לו "משמעות". וזה, מה שהיא רוצה ומחפשת: משמעות לחיים. אתם מוזמנים לקרוא.

תקן חדש למתקנים מתנפחים – היבטים הנוגעים לאחריות היצרן או הספק

באוגוסט 2010 שר התמ"ת הכריז על רשמיות לתקן ישראלי (ת"י) 5378- מתקני משחקים מתנפחים.אחד ממרכיב התקן (סעיף 6 בתקן) מפרט את אחריות היצרן או הספק לספק מידע ללקוחות בנוגע למתנפחים. מאמר זה מתאר את המידע אותו היצרן או הספק נדרשים לספק בכדי לאפשר עמידתו בתקן הישראלי החדש למתקנים מתנפחים.

הליכי אימוץ

במקרים מסוימים בהם ישנם ילדים חסרי בית ו/או מסגרת נורמטיבית לגדול בה, יופעלו הליכי אימוץ כלפי אותו ילד.

זעקת האב הנכה הגרוש

נכים גברים וגרושים שהם הורים לילדים וגם חייבים בתשלום דמי-מזונות... המצב הוא קטסטרופלי שבעתיים,כל זה בגלל חוק המזונות וחוק ההוצאה לפועל שבו ניתן לעקל קצבאות נכות מגרושים בעלי 75% נכות ומחוסרי כושר עבודה.

בדיקות פוליגרף במגזר העסקי

בדיקות פוליגרף במגזר העסקי נועדו, בין השאר, לתת מענה בתחום בחירת עובדים למשרות זמניות ולמשרות רגישות, הנקודה הרגישה בתחום שכירת עובדים למשרות אלו נעוצה בשאלה האם מועמד פוטנציאלי כזה או אחר, אכן מתאים לתפקיד, מעל הכול נשאלת השאלה האם רמת אמינותו גבוהה.במשרות אמון רגישות ואף במשרות זמניות חשוב מאוד לא לעשות טעויות, הנזק שיכול להיגרם בשכירת מועמד לא אמין הוא עצום. אין עוררין שבמשרות האמון חשיבות אמינותו של המועמד מהווה את הפרמטר החשוב ביותר ואף במשרות זמניות הנזק יכול להיות משמעותי מאוד. הנזק שיכול להיגרם לחברה, במקרה של טעות, הינו הן במישור הכלכלי והן במישור התדמיתי ולכן חשוב לוודא שבתחום זה אתם מכוסים מכל הכיוונים.

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות