עורך דין תאונות דרכים

אנו חיים את חיינו בשלווה יחסית, צופים את עתידנו כהמשך ישיר לשגרת החיים היומיומית שלנו, אולם ברגע אחד יכול עולמנו להיטלטל – ואירוע קשה מזעזע את חיינו מן המסד ועד הטפחות.

עורך דין תאונות עבודה

חיינו רצופים שינויים והפתעות, חלקן לטובה וחלקן – למרבה הצער – לרעה. לכן, במידה ואיתרע מזלך ונפגעת בתאונת עבודה, כדאי שתדע מה עליך לעשות ולמי עליך לפנות.

בניית אתר לרואה חשבון

בתור אנשי מקצוע ובפרט כרואי חשבון, אתם כל הזמן עסוקים בשני מסלולים מקבילים, לשרת לקוחות קיימים בצורה אופטימלית על מנת להעניק להם את השירות

מס ירושה או מס עיזבון - את מי תעדיף רפורמת המס?

מס העיזבון בארץ קבוע בחוק משנת 1949 והוא חל על כל נכסי הנפטר לרבות אלו שהעביר ללא תמורה, בתקופה של עד 5 שנים טרם פטירתו.
מאז הקמת גופי המס הממשלתיים בארץ כמו מס ערך מוסף ומס הכנסה עד לשנת 1979 מרבית העיזבונות היו פטורים מתשלום מס בעקבות ניכויים כאלה ואחרים שאופשרו בחוק. לפי החלטת ועדת בן בסט בעניין רפורמת המס משנת 2000, נקבע כי על עיזבונות בשווי 2 מליון ₪ יחול מס עיזבון של 10%. הפרדוקס נוצר מפאת העובדה שהחוק על מס פרוגרסיבי של 60% הקיים מ- 1981, עדיין לא הותר. בניגוד למצב זה מבקשת הוועדה כעת להחיל מס בשווי מלא של עליית הערך מיום רכישת העיזבון ועד לפטירת בעליו.