קורס אנגלית עסקית למתחילים

אנגלית עסקית משמשת את העובדים בזירה הבינלאומית בכל יום. בעידן המודרני בו העולם כולו הוא כבר גלובלי מעטים הם העסקים שלא מנהלים בשלב זה או אחר שיתוף פעולה עם בעלי עסקים ולקוחות בכל רחבי העולם

תרגום לספרדית

ספרדית, אחת השפות הרומנטיות, הדרמטיות והמרגשות ביותר, שפה שנדמה כי כמעט כל הישראלים מפלרטטים איתה, אך לא רבים מעיזים לצלול לסיפור האהבה המלא איתה.

קריירה מאלפת

בחירה בלימודים של קורס אילוף כלבים היא הבחירה הכי טובה לאנשים שפשוט יודעים לעבוד עם כלבים מכיוון שתמיד צריכים מאלפי כלבים בכל רחבי הארץ כך שתמיד יהי מקום עבודה פנוי למי שמחפש את התחום הזה בתור קריירה לכל דבר ועניין.

הבחירה בריפוי בעיסוק לילדים עם הפרעות בויסות החושי

הפרעות בויסות החושי הן משפחה של הפרעות בתפישה החושית של העולם, המשבשות את אופן החוויה של העולם על-ידי הילד. ההפרעות נחלקות באופן כללי לשתיים - הפרעות מסוג גריית יתר והפרעות מסוג תת-גרייה. כיום מוערך כי 10% - 15% מהילדים סובלים מהפרעה בעיבוד החושי. התסמינים מגוונים מאוד ומשתנים, החל מרגישות יתר או רגישות חסר לגירויים תחושתיים (למשל על העור), דרך הפרעות מוטוריות על בסיס סנסורי (תחושתי), וכלה בעיבוד שגוי של המידע שהילד "אוסף" מהחושים שלו.

מבחן ה- GMAT

אתה יכול למעשה ללמוד לקראת מבחן ה- GMAT ללא תשלום ולהשיג עוד מאשר אתה מקבל בקורסי בתשלום, מבלי להתפשר מוניטין של או איכות חומרי. מביא כאן רק תמצית על, חומרי הלימוד מוזלים באיכות גבוה.

צהרנים בחיפה

במסגרת הצהרון מסייעים לילדים להשלים את שיעורי הבית, לנוח, לאכול ארוחת צהריים חמה ובריאה וליהנות ממשחקים משותפים ומשלל פעילויות עד שההורים מסיימים לעבוד ומגיעים לאסוף את הילד.

לחץ להצג אפשרויות נגישות נגישות